بازی لیزر تگ در ایران

مجله بستری برای معرفی کانال ها در بله

مجله بستری برای معرفی کانال ها در بله لیزر تگ: مجله؛ بستر حمایتی برای کانال دارها و تولیدکنندگان محتوا است که محتواهای با کیفیت و مناسب را در دسترس همهٔ کاربران قرار می دهد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، بله با هدف تقویت محتوای کانال ها و نشان دادن محتواهای باکیفیت به کاربران خود، خاصیت جدید خود «مجله» را معرفی کرده است. «مجله»، یکی از زمینه های محتوایی بله است که اهتمام دارد با گزیده کردن محتواهای مناسب به عنوان یک الگوی شاخص به کاربران و کانال داران خود نشان دهد برای رشد بهتر است محتوای خود را به چه صورت تولید کنند.
امروزه تولید محتوای متنی تعاریف نوینی به خود گرفته است. استراتژی و ارائهٔ خدمات محتوا یعنی خلق اثری مفهومی و ماندگار در امتداد اهداف تولیدکنندگان بطوریکه موجب شناساندن برند خود باشد. بطور کلی می توان گفت موفقیت تولید محتوا در رسانه های اجتماعی نیازمند پیاده سازی استراتژی و راه و روش مناسب برای تولید و عرضه محتوا است.
به نقل از روابط عمومی پیامرسان رسمی بانک ملّی ایران، بله، یکی از مهم ترین اقدامات در امتداد بالا بردن کیفیت محتوا، ارائهٔ محتواهایی است که در آن اصول و استراتژی تدوین یک محتوای استاندارد رعایت شده است. نمایش محتواهای با کیفیت که توسط کانال داران به وجود آمده است، یکی از اقدامات بله برای تشویق و آموزش به سایر کانال داران است تا کیفیت محتوای خودرا بالا ببرند و مخاطب خودرا همراه تر کنند.
اپلیکیشن بله، با هدف گسترش و بهبود محتوا تلاش می کند تا با افزایش کیفیت محتوا و تسهیل استفاده از آن، کاربران زمان بیشتری را در این پلت فرم حضور داشته باشند و بستر مناسبی برای تبدیل شدن به زیست بوم دیجیتال مردم ایران شود.
امین تجملیان، قائم مقام اپلیکیشن بله درباری نوع محتواهای قرارگرفته در مجله اظهار داشت: «محتواهایی در مجله قرار می گیرد که بیش از ۱۰۰۰ بازدید داشته باشد و ۲۴ ساعت از انتشار آن گذشته باشد. با در نظر گرفتن این شرایط، محتوایی که در عرض ۲۴ ساعت توانسته باشد، موردتوجه ۱۰۰۰ نفر قرار بگیرد، علاوه بر به روز بودن، محتوای باکیفیتی محسوب می شود؛ البته باید اشاره نمود که کانال هایی که در کمتر از ۲۴ ساعت نیز تعداد بازدید ۱۰۰۰ نفر را ثبت می کنند، کانال های باکیفیتی به شمار می آیند؛ پس می توانند به عنوان یک نمونه برای کانال دارها و تولیدکنندگان محتوا محسوب می شوند.»
وی افزود: «برای دسترسی به مجله کافی ست کاربران در زبانهٔ جریان، به بخش کانال بروند. همین طور نحوه بروزرسانی مجله سه نوبت در روز در ساعات ۸ بامداد و ۱۷ عصر و ۲۲ شب است و همراه اخبار و محتواهای جذاب جاری مرتباً با محتواهای با کیفیت به روز می شود. با این ویژگی، بله می خواهد حس تنوع و ماجراجویی را در کنار دیگر خاصیت های خود مثل ماجرا (استوری) به مخاطبان خود نشان دهد.»
تجملیان درباری برنامه های آینده مجله اشاره کرد: برای بهبود رابط کاربری خاصیت مجله، در آینده، تفکیک موضوع محتواها، مکان بهتر، مشاهده موضوعات موردعلاقه و… در دستور کارمان قرار دارد تا این خاصیت موردپسند مخاطبان با سلایق مختلف قرار گیرد.
اپلیکیشن بله، با ارائه خاصیت های متنوع و ارتقای امکانات پیام رسانی، می خواهد به زیست بوم دیجیتال مردم تبدیل گردد و در تلاش است تا تمامی خدمات مورد نیاز امروزهٔ یک ایرانی را در این بستر را فراهم آورد.


منبع:

1402/08/29
12:54:41
0.0 / 5
117
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است