بازی لیزر تگ در ایران
منابع آگاه اعلام كردند

صفحه لمسی به کامپیوتر های اپل می آید

صفحه لمسی به کامپیوتر های اپل می آید به گزارش لیزر تگ، اپل سرگرم کار برای افزودن صفحات لمسی به کامپیوتر های مک خود است.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، بلومبرگ به نقل از منابع آگاه ضمن اعلام این خبر، نوشت: اولین کامپیوتر مک مجهز به صفحه لمسی ممکنست تا سال ۲۰۲۵ در امتداد ارتقای مدل "مک بوک پرو"، توسط اپل ارائه شود.

به گفته منابع آگاه، مهندسان اپل سخت مشغول کار روی این پروژه هستند که نشان میدهد این شرکت بطور جدی می خواهد کامپیوتر های مک مجهز به صفحه لمسی را تولید نماید. با این وجود، طرحهای مذکور نهایی نشده و ممکنست تغییر کند.

این شرکت به مدت یک دهه مدعی بود که صفحه های لمسی در لپ تاپها به خوبی کار نمی کنند و اگر کسی رابط کاربری لمسی می خواهد، آی پد، گزینه بهتری خواهد بود. اپل همین طور نگران بود که مک لمسی، به فروش آی پد ضربه بزند.

اما رقیبان اپل، به شکل فزاینده صفحه های لمسی را به کامپیوتر ها اضافه کرده و این شرکت را برای انجام اقدام مشابه تحت فشار گذاشتند. افزایش فروش بازار مک در سال های اخیر هم، این کسب وکار را از فروش آی پد سودمندتر کرده و این شرکت می خواهد تا جایی که می تواند مدل های کامپیوتر خودرا جذاب نگه دارد.

بر اساس گزارش رویترز، اپل در این زمینه حاضر نشد اظهارنظر کند.
1401/10/23
14:27:27
0.0 / 5
152
تگهای خبر: اپل , تولید , شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است