بازی لیزر تگ در ایران
از ۱۴ دی ماه آغاز می شود

برقراری پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیام

برقراری پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیام به گزارش لیزر تگ، معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام از برقرار شدن پروازهای داخلی و بین المللی از مبدا این فرودگاه اطلاع داد و اظهار داشت: پروازهای این فرودگاه از چهاردهم دیماه سال جاری به مقصد مشهد مقدس و از پانزدهم دیماه به مقصد نجف اشرف شروع می شود.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، مجتبی شمس نژاد اظهار نمود: با عنایت به ظرفیت های بسیار خوبی که در قسمت هوانوردی این فرودگاه وجود دارد، بدین منظور رایزنی و مذاکراتی با ایرلاین ها با هدف انجام پروازهای داخلی و بین المللی صورت گرفته است و بر همین مبنا از چهاردهم دیماه سال جاری پروازها به مقاصد مشهد مقدس و نجف اشرف از مبدا فرودگاه بین المللی پیام و بالعکس برقرار می شود.

شمس نژاد با اشاره به اینکه این پروازها به صورت هفتگی و در ایام چهارشنبه و پنجشنبه صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: پرواز داخلی از مبدا فرودگاه بین المللی پیام به مقصد مشهد مقدس و بالعکس از چهاردهم دیماه هر چهارشنبه به صورت رفت و برگشت صورت می گیرد.

وی افزود: این پرواز ساعت ۱۸ هر چهارشنبه از مشهد مقدس در فرودگاه بین المللی پیام به زمین خواهد نشست و ساعت ۱۹ فرودگاه پیام را به مقصد مشهد مقدس ترک خواهد نمود.

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام تصریح کرد: همینطور پروازها از مبدا فرودگاه بین المللی پیام به مقصد نجف اشرف از پانزدهم دیماه و در ایام پنجشنبه صورت می گیرد.

طبق اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وی ادامه داد: این پرواز ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه هر پنجشنبه از مبدا نجف اشرف در فرودگاه بین المللی پیام به زمین خواهد نشست و در ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه همان روز فرودگاه پیام را به سمت نجف اشرف ترک خواهد نمود.

منبع:

1401/10/11
14:52:23
0.0 / 5
236
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است