بازی لیزر تگ در ایران

آخرین وضعیت سرعت اینترنت در جهان و ایران

آخرین وضعیت سرعت اینترنت در جهان و ایران لیزر تگ: میانه سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران در ماه اکتبر سال 2022، 42.95 مگابیت بر ثانیه، میانه سرعت آپلود اینترنت موبایل 11.39 مگابیت بر ثانیه و تأخیر 29 میلی ثانیه است که رتبه ایران را به 46 از میان 141 کشور رسانده است.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، سرعت اینترنت یکی از شاخصهای کیفی خدمات اینترنتی شمرده می شود و از مهم ترین دغدغه های کاربران اینترنتی محسوب می شود. وب سایت Speedtest یکی از سایتهایی است که فاکتورهای جهانی اینترنت را در کشورها بررسی می کند.

طبق آخرین آمار انتشار یافته در وب سایت اسپیدتست، تا ماه اکتبر ۲۰۲۲، میانه جهانی سرعت دانلود اینترنت موبایل ۳۳.۴۳ مگابیت برثانیه، میانه جهانی سرعت آپلود اینترنت موبایل ۹.۰۵ مگابیت بر ثانیه و تأخیر ۲۸ میلی ثانیه است. در زمینه اینترنت ثابت نیز میانه جهانی سرعت دانلود ۷۲.۴۰ مگابیت بر ثانیه، میانه جهانی سرعت آپلود ۳۱.۱۶ مگابیت برثانیه و تأخیر ۱۰ میلی ثانیه است.این درحالی است که در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۲، میانه جهانی سرعت دانلود اینترنت موبایل ۳۳.۱۷ مگابیت برثانیه، میانه جهانی سرعت آپلود اینترنت موبایل ۹.۰۳ مگابیت بر ثانیه و تاخیر ۲۸ میلی ثانیه بود. در زمینه اینترنت ثابت هم میانه جهانی سرعت دانلود، ۷۱.۳۹ مگابیت برثانیه و میانه جهانی سرعت آپلود ۳۰.۶۴ مگابیت برثانیه و تاخیر ۱۰ میلی ثانیه بود.

رتبه یک تا پنج اینترنت موبایل در جهان در ماه اکتبر ۲۰۲۲ به ترتیب به عمارت متحده عربی (۱۳۸.۸۲)، نروژ (۱۲۹.۸۱)، قطر(۱۲۶.۰۳)، کره جنوبی(۱۲۵.۱۷) و چین (۱۱۳.۵۰) متعلق می باشد. همین طور رتبه یک تا پنج اینترنت پهن باند ثابت در جهان به ترتیب به سنگاپور(۲۱۹.۵۷)، شیلی(۲۱۹.۳۴)، چین(۲۰۳.۵۰)، هنگ کنگ(۱۹۸.۲۴) و تایلند (۱۹۶.۴۶) متعلق می باشد.

بر اساس اطلاعات این وب سایت، در زمان بررسی شده میانه سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران ۴۲.۹۵ مگابیت بر ثانیه، میانه سرعت آپلود اینترنت موبایل ۱۱.۳۹ مگابیت بر ثانیه و تأخیر ۲۹ میلی ثانیه است که رتبه ایران را به ۴۶ از میان ۱۴۱ کشور رسانده است.این درحالی است که در ماه سپتامبر سال جاری میلادی میانه سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران ۳۵.۳۶ مگابیت بر ثانیه، میانه سرعت آپلود اینترنت موبایل ۱۰.۷۰ مگابیت برثانیه و تاخیر ۳۰ میلی ثانیه بود که رتبه ایران را به ۵۴ از میان ۱۳۹ کشور رسانده بود.

براساس این آمار، اینترنت موبایل ایران در حال حاضر از ژاپن و جمهوری چک سریع تر و از بریتانیا و اسلواکی کندتر است.در حوزه اینترنت ثابت نیز میانه سرعت دانلود در ایران ۱۱.۵۴ مگابیت بر ثانیه، میانه سرعت آپلود ۱.۷۳ مگابیت و تأخیر ۲۹ میلی ثانیه است که رتبه ایران را به ۱۴۱ از میان ۱۸۰ کشور می رساند.

این درحالی است که در سپتامبر ۲۰۲۲ در زمینه اینترنت ثابت، سرعت دانلود در ایران، ۱۰.۴۴ مگابیت برثانیه و میانه سرعت آپلود ۱.۴۹ مگابیت برثانیه و تاخیر، ۲۹ میلی ثانیه بود و ایران در رتبه ۱۴۷ از میان ۱۸۱ کشور قرار داشت.

همچنین طبق این آمار، اینترنت ثابت ایران هم اکنون از سورینام و پاپوآگینه نو سریع تر و از آنگولا و تانزانیا کندتر است.

منبع:

1401/08/26
12:25:37
0.0 / 5
275
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است