بازی لیزر تگ در ایران
تغییر موضع ایلان ماسك:

آماده خرید توییتر هستم

آماده خرید توییتر هستم به گزارش لیزر تگ، ایلان ماسک پیشنهاد کرد توافق ۴۴ میلیارد دلاری اولیه برای خرید توییتر را ادامه دهد و خواهان آخر شکایت این شرکت برای دریافت خسارت از او شد.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، چنین توافقی، ایلان ماسک را مسئول یکی از پرنفوذترین پلت فرم های شبکه اجتماعی جهان می کند و به ماه ها دعوای حقوقی که به برند توییتر آسیب زده و ماسک را برای رفتار دمدمی شهره کرده بود، آخر می دهد.

ماسک که پولدارترین مرد جهان و مدیرعامل شرکت خودروسازی برقی تسلا است، شرکتی را خریداری می کند که ابتدا در آوریل برای خرید آن توافق کرده بود اما اندکی بعد، از این توافق پا پس کشیده بود. وی روز سه شنبه در توییتی اعلام نمود خرید توییتر، بلندپروازی او برای ایجاد یک اپلیکیشن همه منظوره به نام "ایکس" را سرعت خواهد بخشید.

پیشنهاد جدید ایلان ماسک، قبل از برگزاری جلسه رسیدگی به شکایت توییتر از ماسک در ۱۷ اکتبر داده شده است. توییتر در این شکایت به دنبال دریافت حکم دادگاه برای وادار کردن ماسک برای نهایی کردن توافق ۴۴ میلیارد دلاری بود.

ماسک روز دوشنبه نامه ای به توییتر ارسال و اعلام نمود اگر قاضی دِلاویر رسیدگی به پرونده شکایت را متوقف نماید، می خواهد به توافق طبق مفاد اولیه ادامه دهد. یک منبع نزدیک به تیم توییتر، به رویترز اظهار داشت: قاضی بامداد سه شنبه از دو طرف خواست بعدازظهر به وی گزارش دهند.

هنوز مشخص نیست علت انصراف ایلان ماسک از مبارزه حقوقی با توییتر چه بوده اما برخی از منابع آگاه به شهادت برنامه ریزی شده ماسک اشاره کرده اند که طی آن ممکن بود حقایق ناخوشایندی برملا شود.

یک سخنگوی توییتر به رویترز اعلام نمود توییتر نامه ماسک را دریافت کرده و می خواهد قرارداد را با قیمت اولیه، نهایی کند. توییتر در رابطه با اینکه آیا پیشنهاد ماسک را پذیرفته است، حرفی نزد.

ماسک که یکی از برجسته ترین کاربران توییتر است، در ژوییه اعلام نمود از آنجائیکه شمار حسابهای جعلی و رباتها بسیار بالاتر از برآورد عرضه شده از جانب توییتر (کمتر از پنج درصد) است، وی از قرارداد خرید توییتر بدون پرداخت خسارت، کنار می کشد.

رباتها، حسابهای اتوماتیک هستند و استفاده آنها، سبب افزایش برآورد شمار کاربران واقعی سرویس می شود که برای نرخهای تبلیغات و ارزش سرویس، اهمیت دارد.

بر اساس گزارش رویترز، تیم حقوقی توییتر ۲۷ سپتامبر اعلام نمود دانشمندانی که از جانب ایلان ماسک به خدمت گرفته شده بودند، شمار حسابهای جعلی در توییتر را ۵.۳ درصد و ۱۱ درصد برآورد کرده اند. بردلی ویلسون، وکیل توییتر به دادگاه اعلام نمود هیچ کدام از این تحلیلرها تابحال آنچه ماسک به توییتر و دنیا اعلام نمود را تایید نمی کنند.

منبع:

1401/07/14
12:21:50
0.0 / 5
300
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است