بازی لیزر تگ در ایران
مدیر مخابرات منطقه خوزستان خبر داد

اجرای طرح منطقی شدن هزینه نگهداری تلفن ثابت در خوزستان

اجرای طرح منطقی شدن هزینه نگهداری تلفن ثابت در خوزستان به گزارش لیزر تگ، خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از اجرای طرح منطقی شدن هزینه های نگهداری خط تلفن ثابت اطلاع داد و اظهار داشت: با استفاده از این طرح عمده مشتریان قبوض ماهانه زیر ۲۰ هزار تومان خواهند داشت.رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به طرح منطقی شدن هزینه های نگهداری خط تلفن ثابت اظهار نمود: طرح دریافت حداقل هزینه نگهداری خط تلفن ثابت از مشترکان اجرایی شده است که می تواند برای مشترکان مزایای بسیار خوبی به دنبال داشته باشد.

وی اضافه کرد: در این طرح مشترکان اهوازی می توانند با پرداخت مبلغ ۱۵ هزار تومان، سه هزار و ۳۳۳ دقیقه مکالمه شهری داشته باشند. همینطور دیگر شهرستان های استان می توانند با پرداخت ۱۰ هزار تومان، ۲ هزار و ۶۶۶ دقیقه مکالمه داشته باشند.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان با اشاره به اینکه هزینه نگهداری خط تلفن ثابت به صورت میانگین ماهانه ۲۵ هزار تومان است، اظهار داشت: عمده مشتریان با استفاده از این طرح قبوض ماهانه زیر ۲۰ هزار تومان خواهند داشت. دریافت حداقل هزینه نگهداری برای تلفن های بدون کارکرد مهم ترین هدف از اجرای این طرح است که با عدالت ارتباطی هم همخوانی دارد.

فلاح زاده اظهار داشت: نگهداری خط تلفن ثابت برای شرکت مخابرات حدود ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان هزینه به دنبال دارد. این مسئله در حالی است که مشترکان ماهانه ۶۴۰۰ تومان برای نگهداری خطوط تلفن ثابت پرداخت می کردند و این تفاوت، با عنایت به تعداد مشترکان ضرر زیادی را به مخابرات تحمیل می کرد.

وی افزود: سال جاری با عنایت به افزایش حقوق، افزایش هزینه های مخابرات، افزایش هزینه های نگهداری خطوط تلفن ثابت و با عنایت به ثابت ماندن تعرفه ها در ۱۲ سال گذشته، مخابرات برای نگهداری و حفظ خطوط با چالش زیادی مواجه می باشد و منطقی شدن تعرفه ها می تواند به حل این مشکلات و همینطور توسعه شبکه مخابرات کمک نماید.

منبع:

1401/07/10
11:28:30
0.0 / 5
143
تگهای خبر: شركت , مخابرات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است