بازی لیزر تگ در ایران
فرمانده نیروی هوافضای سپاه:

توانمندی های دفاعی کشور با ایجاد ارتباط با نخبگان حاصل شده است

توانمندی های دفاعی کشور با ایجاد ارتباط با نخبگان حاصل شده است به گزارش لیزر تگ، مشهد ـ فرمانده نیروی هوافضای سپاه اظهار داشت: توانمندی های دفاعی کشور با ایجاد ارتباط بین نیروهای مسلح و بخش های دانش بنیان، دانشگاه ها و نخبگان حاصل شده است.به گزارش لیزر تگ به نقل از مهر، سردار امیر علی حاجی زاده در نشست بصیرتی دانش پژوهان بیست و هفتمین دوره طرح ولایت در دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به نقش شرکت های دانش بنیان در صنعت اظهار نمود: ما در خیلی از بخش های تولیدی، زمینه خیلی از اقدامات را نداریم و کارهای دانش بنیان باید آنرا به وجود بیاورد. اگر این امر صورت گیرد، می توانیم در بیشتر صنایع، مشکلات را حل و اشتغال ایجاد نماییم.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه بیان کرد: ما در خیلی از بخش ها نیازمند اقدامات دانش بنیان هستیم تا به این وسیله، وابسته به خارج نباشیم؛ چونکه تولید دانش بنیان، می تواند جهش بوجود آورد.
وی با اعلان اینکه این اقدامات در زمینه دفاعی نیز انجام گرفته است، اشاره کرد: ما در زمینه نظامی این توانمندی هایی که الان داریم، در گذشته نداشتیم. در گذشته سیم خاردار وارد می کردیم، ولی حالا پهپاد صادر می کنیم؛ بدون شک این مسیربا ایجاد ارتباط بین بخش های دانش بنیان، دانشگاه ها و نخبگان، طی شده است.
سردار حاجی زاده افزود: در همین نیروی هوافضا، ما اوایل در بخش تحقیقات، سرمایه گذاری کردیم تا بتوانیم موانع را پشت سر بگذاریم. این امر موجب برتری ایران در پهنه هوایی شد و بارها شنیدیم که غربی ها اولویت مذاکره را در محدود کردن پهپادها و قدرت موشکی ما بیان نمودند.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر این که ما سال هاست که شاهد جنگ تلفیقی از سوی دشمن هستیم، اظهار نمود: به لطف خداوند و با استقرار دولتی انقلابی و همت مسئولان و همین طور کمک آحاد مردم امیدواریم که این مساله را نیز حل نماییم.
وی اضافه کرد: مشکل اقتصادی ما از دو عامل اصلی ناشی شد؛ یکی از آنها عامل خارجی بود که با تحریم و فشار دشمن شروع شد. دشمن برای این تحریم حداکثری تمام توان خودرا بکار گرفت. به همین دلیل در دوره اوباما شروع تحریم با به کارگیری افراد و ایجاد قرارگاه و هزینه های بسیار صورت گرفت و در دوره ترامپ نیز همین فشار حداکثری حفظ شد.
حاجی زاده بیان کرد: دشمن با راهبرد و هدف ثابت، اما تاکتیک متفاوت و البته به کارگیری سایر روش ها، با محوریت اقتصاد و هدف فروپاشی نظام برنامه ریزی کرده بود. با اشاره به عامل دوم تضعیف شرایط اقتصادی اظهار داشت: آنچه که این مسئله را تشدید کرد، موانع داخلی بود؛ آن هایی که به آمریکا امید بستند و خیلی از اقدامات لازمی که باید در طول هشت سال انجام می دادند را انجام ندادند.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه اضافه کرد: اقدام آمریکایی از خارج و امید آمریکایی در داخل، دو تیغه قیچی تضعیف شرایط اقتصادی کشور بود.
وی با تاکید بر اهمیت موضوع تولید، اشاره کرد: نسخه حل مشکلات کشور همان است که مقام معظم رهبری در ضمن سالهای مختلف مطرح کرده اند و امسال نیز باردیگر موضوع تولید، اشتغال و دانش بنیان را بیان فرمودند.
حاجی زاده اضافه کرد: این ها عصاره صدها جلد کتاب و راه حل و روش هایی است که دانشمندان و متخصصین روایت کردند و رهبر معظم انقلاب آنرا در این سه کلمه مطرح نمودند.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اهمیت نقش مسئولین در ایجاد انگیزه برای جوانان کشور اضافه کرد: مسئولین باید به جوانان و نخبگان امید و انگیزه بدهند و در اقدامات خود جسارت داشته و خطرپذیر باشند.


منبع:

1401/05/31
21:12:47
0.0 / 5
182
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است