بازی لیزر تگ در ایران
آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

آدینه خونین بیت کوین

آدینه خونین بیت کوین لیزر تگ: داده های شرکت تحلیل و بررسی ارزهای دیجیتال گلسنود نشان میدهد که انحلال طولانی مدت آتی بیتکوین به بالاترین حد خود در هشت ماه اخیر رسیده است برای اینکه ارزش بیتکوین در روز جمعه به زیر 22هزار دلار سقوط کرد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا و به نقل از کریپتو، در روز جمعه بازار رمزارزها رکود بزرگی را به ثبت رساند که به سبب آن ارزهای دیجیتال عمده پشتیبانی کلیدی خودرا از دست دادند و بعد از افزایش طولانی مدت صعودی در ماه گذشته به پایین ترین سطح ماهانه خود سقوط کردند.
بیتکوین (BTC) که هفته گذشته به دنبال عبور از سطح مقاومت ۲۵هزار دلاری بود به زیر ۲۲هزار دلار سقوط کرد تا به کمترین حد خود در دو هفته اخیر یعنی ۲۱هزار و ۷۴۷ دلار برسد. اتر (ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ، در آستانه ادغام از ۲۰۰۰ دلار گذشت اما در ۲۴ ساعت گذشته ۶ درصد کم شده و در زمان نگارش این مطلب به پایین ترین سطح هفتگی ۱۷۲۶ دلاری خود رسیده است.
بعد از هفته ها حرکت صعودی با سقوط ناگهانی، بازار کریپتو شاهد انحلال ۱۵۷هزار و ۹۸ معامله گر در ۲۴ ساعت گذشته بود که منجر به انحلال کل بیش از ۵۵۱ میلیون دلار شد. داده های کوین گلس نشان میدهد که معامله گران بیتکوین بیش از ۲۰۳ میلیون دلار ضرر کردند و بعد از آن معامله گران اتر ضرر ۱۴۰ میلیون دلاری ثبت کردند.
در نمودار نوسانات قیمت، تعداد پوزیشن های خرید نقدی با حاشیه قابل توجهی از موقعیت های فروش کوتاه مدت بیشتر ثبت شده که نشان میدهد احساسات بازار تا زمان سقوط ناگهانی بسیار صعودی بوده است. ارزش پوزیشن های فروش نقدی تنها ۴۱ میلیون دلار در مقابل ۳۹۸ میلیون دلار در موقعیت های خرید بود.
انحلال طولانی مدت قراردادهای آتی بیتکوین در صرافی OKX به بالاترین حد هشت ماهه رسید که بالاترین قیمت قبلی پنجم ماه مه را شکست.
سقوط ناگهانی در بازار کریپتو به افزایش نرخ بهره مورد انتظار فدرال رزرو ایالات متحده در ماه سپتامبر نسبت داده می شود. داده های شاخص قیمت مصرف کننده در ماه اگوست کمتر از حد انتظار بود و منجر به افزایش صعودی در بازارهای ارز دیجیتال و ارز خارجی شد.
جیمز بولارد، رییس فدرال رزرو سنت لوئیس اظهار داشت که مایل به افزایش ۷۵ واحد پایه است. افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در ماه آتی می تواند به رکود دیگری منجر شود. افزایش مشابه نرخ بهره ۷۵ واحدی در ماه ژوئن منجر به ‌پریشانی بازار کریپتو بعد از افزایش قیمت اولیه شد.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۱.۰۲ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۶.۳۵ درصد کمتر شده است. هم اکنون ۳۹.۷۵ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۴۳ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۹۰.۱۸ میلیارد دلار است که ۴۰.۷۸ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۶.۹۶ میلیارد دلار است که ۷.۷۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۸۰.۲۳ میلیارد دلار است که ۸۸.۹۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۷: ۱۳ بامداد به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۱ هزار و ۱۲۴.۷۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۳۰ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۶۳۰.۴۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۹ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۰.۵۳ درصد کاهش
۳- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد افزایش
۴- یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد افزایش
۵- بایننس کوین
قیمت: ۲۸۵.۲۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۳۹ درصد کاهش
۶- کاردانو
قیمت: ۰.۴۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۹۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۹۴ درصد کاهش
۷- ریپل
قیمت: ۰.۳۴۰۳دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۶ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۵.۸۲ درصد کاهش
۸- سولانا
قیمت: ۳۶.۷۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۸۰ درصد کاهش
۹ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۹۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۶۸ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۹۳ درصد کاهش
۱۰- پولکا دوت
قیمت: ۷.۴۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۳۹ درصد کاهش
منبع:

1401/05/30
12:39:21
0.0 / 5
192
تگهای خبر: دیجیتال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است