بازی لیزر تگ در ایران

طراحی نرم افزار کالابرگ توسط مخابرات منطقه خوزستان

طراحی نرم افزار کالابرگ توسط مخابرات منطقه خوزستان به گزارش لیزر تگ خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از طراحی نرم افزار کالابرگ به نام ˮیارˮ اطلاع داد و اظهار داشت: در انتظار ابلاغ دولت برای عرضه این نرم افزار برای مردم هستیم.رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: ساز و کار ایجاد یک نرم افزار برای کالابرگ به مخابرات منطقه خوزستان واگذار شده بود و ازاین رو مخابرات منطقه خوزستان نرم افزار کالابرگ به نام "یار" طراحی کرد.

وی با اشاره به اینکه در انتظار ابلاغ دولت برای عرضه این نرم افزار به مردم هستیم، اضافه کرد: این نرم افزار برای گوشیهای هوشمند طراحی شده است تا مردم بتوانند با استفاده از آن از خدماتی که در حوزه کالابرگ عرضه می شود استفاده کنند.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان اظهار داشت: افرادی که گوشی هوشمند ندارند هم می توانند از دستور #۲* جهت استفاده از خدمات این برنامه استفاده کنند.

فلاح زاده اظهار داشت: نرم افزار "یار" برای خرید کالاهایی که مشمول یارانه شده اند همچون لبنیات، تخم مرغ، مرغ و روغن کاربرد دارد و مردم می توانند از آن استفاده کنند.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان افزود: این نرم افزار در همه فروشگاه های زنجیره ای خوزستان نصب شده است و همینطور به همه این فروشگاه ها پیامکی از سامانه کالابرگ ارسال شده است.

وی در انتها اضافه کرد: این نرم افزار در مراحل بعدی برای سایر اصناف خوزستان هم نصب خواهد شد.

منبع:

1401/05/04
22:22:12
0.0 / 5
296
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است