بازی لیزر تگ در ایران
با توسعه نرم افزاری؛

افزایش راندمان و کارآمدی صنعت حمل و نقل با دانش بنیان ها

افزایش راندمان و کارآمدی صنعت حمل و نقل با دانش بنیان ها لیزر تگ: بنا بر اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری صنعت حمل و نقل با نفوذ نوآوری و فناوری کارآمدتر شده است.به گزارش لیزر تگ به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صنعت حمل و نقل که بخش اعظم آن به حوزه حمل و نقل زمینی و خودرو مرتبط می باشد نیازمند استفاده از فناوری هایی است که بتواند آنرا به شکل درست و کاربردی توسعه دهد.
نرم افزارهایی که تاثیری مثبت در مدیریت ناوگان حمل و نقل و تعمیرات و نگهداری خودرو دارند. اما تامین این نرم افزارها باتوجه به تفاوت فرهنگی و زیرساختی کشورها با یکدیگر نیازمند بومی سازی و طراحی به روشی است که منطبق با نیازهای تعریف شده در هر جامعه و کشوری باشد.
این حوزه کاربردی در ایران نیز متولیان زیادی دارد که سال ها است در تلاش هستند تا با نفوذ فناوری ها و نوآوری ها به عرصه حمل و نقل؛ این حوزه را به روز رسانی کرده و توسعه آنرا رقم بزنند.
به طور مثال با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نرم افزارهایی در زمینه های مدیریت ناوگان حمل و نقل، مدیریت سرویس و درخواست، مدیریت تعمیرات و نگهداری خودرو و نرم افزار ردیاب موبایل طراحی شده است که می تواند به نیاز مردم به گونه ای بومی پاسخ دهد.
این محصول به مدیران شرکتها و سازمان هایی که تعداد زیادی خودرو و وسیله نقلیه دارند این امکان را می دهد که در هر لحظه اطلاعات کاملی از تمام خودرو های خود ازجمله مسیر فعلی، مسیر حرکت، زمان و تعداد توقف ها، انحراف از مسیر و میزان مصرف سوخت داشته باشند و با گزارش های روزانه، ماهیانه، سالیانه و داشبوردهای خاص مدیریتی در کنار نمودارهای مربوطه تصمیمات بهتری اتخاذ کنند.
این سیستم متشکل از مجموعه ای از دستگاه های موقعیت یاب است که بر روی خودرو ها نصب می شود و اطلاعات جغرافیایی را از ماهواره ها دریافت کرده و به پنل مربوطه که در اختیار کاربر قرار گرفته است ارسال می کند. کاربر می تواند با بهره گیری از پنل تمامی اطلاعات و گزارش ها را در فرمت های مختلف بصورت اکسل و نموداری دریافت و بررسی استفاده نماید.
ایجاد کانال ارتباطی جدید و قوی تر با مشترکین با قابلیت ثبت تاریخچه فعالیت ها، نظارت آنلاین و دقیق بر ناوگان و مشاهده عملکرد آنها، بایگانی و جست وجوی راحت و آسان از اطلاعات ماموریت ها و درخواست کارکنان، مستندسازی و تسهیل در آمارگیری از کلیه گزارش ها واصل شده از رانندگان و کارکنان، افزایش راندمان و کارآمدی ناوگان و کاهش هزینه های مربوط به مصرف سوخت، تعمیرات و نگهداری و پرسنلی، تعدادی از امکانات این سامانه هستند.


منبع:

1401/02/05
14:34:19
0.0 / 5
405
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است