بازی لیزر تگ در ایران

فراخوان ایسوس برای مادربرد معیوب

فراخوان ایسوس برای مادربرد معیوب به گزارش لیزر تگ ایسوس به دنبال گزارشهایی درباره ذوب شدن مادربردهای این شرکت از جانب برخی از کاربران، مجبور شد برای این محصول فراخوان صادر کند.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، گزارشهایی در شبکه های اجتماعی انتشار یافته که شماری از مادربردهای Z۶۹۰ Hero ساخت ایسوس، بعد از استفاده معمول سوخته و دود تولید می کنند.
ایسوس به وجود ایراد اذعان و اعلام نمود امکان دارد در ارتباط با برخی از محصولاتی باشد که در سال ۲۰۲۱ ساخته شده اند. مدل Z۶۹۰ Hero یک مادربرد پیشرفته جهت استفاده در کامپیوتر های رومیزی بازی است.
اغلب افرادی که معیوب بودن مادربرد دستگاه خویش را گزارش کرده اند، یک کد اخطار بایوس ۵۳ را در صفحه خود مشاهده کرده اند که نشان دهنده وجود مشکل در عملکرد حافظه است. عده دیگری بوی دود حس کرده و نشانه های سوختن را در محصولات این شرکت مشاهده کرده اند. یک کاربر هم در شبکه اجتماعی ردیت وقوع آتشسوزی ناشی از این قطعه معیوب را گزارش کرد. کاربر مکس اچ دی اظهار داشت: درحال وب گردی بوده که کامپیوتر شخصی اش خاموش شد و هنگامی که نگاه کرد، متوجه شد یک قطعه در مادربرد آتش گرفته است.
طبق گزارش شبکه خبری بی بی سی، ایسوس در اطلاعیه ای در وبسایت خود وجود این مشکل را تایید نمود و اخطار داد مادربردهای مذکور در سال ۲۰۲۱ با شماره سریال و قطعه معیوب مشخص ساخته شده اند. صاحبان این مدل مادربرد برای اطلاع از سالم بودن محصول مذکور می توانند بسته محصول خویش را چک کنند. همینطور مشتریان ایسوس می تواند شماره سریال خویش را در وبسایت ایسوس چک کنند.
منبع:

1400/10/17
14:43:25
0.0 / 5
297
تگهای خبر: بازی , تولید , دستگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است