بازی لیزر تگ در ایران
پیش بینی جدید از آینده 5G؛

روزانه یك میلیون نفر به جمع كاربران خدمات نسل پنجم اضافه می شوند

روزانه یك میلیون نفر به جمع كاربران خدمات نسل پنجم اضافه می شوند نتایج بررسی های شرکت اریکسون نشان میدهد هر روز یک میلیون نفر به جمع کاربران خدمات شبکه های نسل پنجم تلفن همراه اضافه می شود و چین دراین زمینه پیشتاز است.به گزارش لیزر تگ به نقل از زد دی نت، برآوردهای اریکسون نشان میدهد تا آخر سال ۲۰۲۱ در مجموع ۵۸۰ میلیون نفر در سراسر جهان از خدمات مخابراتی نسل پنجم بهره مند می شوند.
پیش بینی می شود چین تا آخر سال ۲۰۲۶ بیش از ۱.۱۷ میلیارد نفر کاربر خدمات نسل پنجم داشته باشد و رتبه اول جهانی را از آن خود کند. در سال ۲۰۲۶ تعداد کل کاربران خدمات نسل پنجم از مرز ۳.۵ میلیارد نفر خواهد گذشت.
سرمایه گذاری سنگین چین بر روی ارائه خدمات نسل پنجم تلفن همراه سبب خواهد شد عبور از مرز یک میلیارد کاربر دراین زمینه با سرعتی بسیار بالاتر از استقبال از فناوری نسل چهارم تلفن همراه صورت بگیرد.
در حال حاضر بیش از ۳۰۰ مدل تلفن همراه نسل پنجم در جهان تولید شده و تعداد افرادی که در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ گوشیهای نسل پنجم داشته اند ۷۰ میلیون نفر رشد کرده است. تعداد کل کاربران خدمات نسل پنجم تلفن همراه در جنوب شرق آسیا تا آخر سال ۲۰۲۶ حدود ۱.۴ میلیارد نفر برآورد می شود.
از سوی دیگر ضریب نفوذ این خدمات در آمریکای شمالی به ۸۴ درصد و در کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس به ۷۳ درصد می رسد.

1400/04/10
22:51:29
0.0 / 5
210
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است