بازی لیزر تگ در ایران

امنیت بالا در ارسال بار هوایی به آلمان

امنیت بالا در ارسال بار هوایی به آلمان مقدار وزن بار كه مهمترین عامل در تعیین هزینه كلی بار هست . و بر اساس وزن نهایی بر روی باسكول فرودگاه امام خمینی (ره) تعیین می شود.


آلمان یکی از مقصد های مهم مسافرین ایرانی و مهاجرین است . همه ساله مسافران زیادی بین ایران و آلمان تردد می کنند . و همیشه هم دارای اضافه بار مسافری هستند . و نیاز به شرکتی دارند تا بارشان را به مقصد خود در المان ارسال کند . شرکت پادمیرا فریت آماده پذیرفتن کار فریت بار مسافری به تمام نقطه است . و این کار را به صورت صفر تا صد از بسته بندی تا تحویل در  فرودگاه مقصد انجام می دهد .

اکثر شهرهای بزرگ آلمان مقصد مستقیم خیلی از مسافرین ایرانی است به خصوص : فرانکفورت , هامبورگ , مونیخ , هانوفر , برلین و ...

 

هزینه حمل بار هوایی به آلمان چقدر است ؟

همانطور که می دانید هر کدام از شهرها دارای فرودگاه مخصوص به خود هستند و هزینه ارسال برای شهرهای مختلف آلمان نیز متفاوت است .  در تعیین قیمت هر کیلو بار هوایی و به صور کل هزینه فریت بار به آلمان فاکتورهایی مد نظر هستند که در زیر آورده ایم :

مقدار وزن بار که مهمترین عامل در تعیین هزینه کلی بار هست  . و بر اساس وزن نهایی بر روی باسکول فرودگاه امام خمینی (ره) تعیین می شود . شرکت هایی هواپیمایی وزن بار را در دو حالت بررسی می کنند وزن عادی بار و وزن حجمی بار هر کدام بیشتر باشد آن را مد نظر قرار می دهند .

هواپیمایی مورد نظر برای ارسال می باشد . هواپیمایی های داخلی هزینه پایین تری دارند مثل ایران ایر , ماهان و ... اما مدت زمان زیادی هم طول می کشد تا بار را ارسال کند چرا که مقدار بار آنها بیشتر است . امام هواپیمایی های خارجی مثل قطر و امارات هم تعداد هواپیمای بیشتری دارند و هم اینکه بار را سریع تر ارسال می کنند از این رو هزینه ارسال با این هواپیمایی ها یکمی گران است .

شهر مقصد . تمامی نقاط دنیا هزینه یکسانی ندارند و هر کدام از شهر ها تعرفه خاص خود برای ارسال بار را دارند .

نکته مهم در رابطه با ارسال بار هوایی به آلمان . شرکت فریت بار پادمیرا راه همیشه در ابتدای کار یک قیمت برای هر کیلو بار هوایی ارائه می کند و دیگر هیچ هزینه ای به آن اضافه نمی شود .

چقدر بار می توانیم به آلمان ارسال کنیم ؟

بازه وزنی بار برای ارسال هوایی بسته نیست و شما به هر میزان بار می توانید به هر کشوری ارسال کنید . تعرفه فرودگاهی ارسال بار بر اساس وزن به صورت زیر است :

بار مینیمم زیر 45 کیلو - 45 کیلو – 100 کیلو – 300 کیلو  - 300 کیلو به بالا  | هر چه میزان بار شما بیشتر شود هزینه ارسال پایین تر خواهد آمد .

برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شرکت فریت بار هوایی پادمیرا فریت تماس بگیرید :

آدرس : تهران، سهروردی شمالی، خیابان میرزایی زینالی غربی، ساختمان اداری 144، واحد 1

تلفن :

88501288

88501287

موبایل : 09121406909

وب سایت :  https://padmirafreight.com/

ارائه خدمات بار هوایی با امنیت و کیفیت بالا کار ماست .  منتظر شما هستیم همین الان تماس بگیرید.

1400/03/15
14:57:33
0.0 / 5
348
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است