بازی لیزر تگ در ایران
در رویداد صندوق نوآوری مطرح شد؛

ماجرای شركت دانش بنیان وزیر علوم كه محل دپوی ماشین آلات شد

ماجرای شركت دانش بنیان وزیر علوم كه محل دپوی ماشین آلات شد لیزر تگ: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ضمن بیان ماجرای شرکت دانش بنیان خود، بر ضرورت تقویت شرکتهای دانش بنیان از نظر مالی تاکید نمود.به گزارش لیزر تگ به نقل از مهر، منصور غلامی امروز در رویداد «پیوند» که بصورت آنلاین در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، اظهار داشت: کلیه مجموعه دانشگاهی کشور شامل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر نهادهای علمی تولید کنندگان علم هستند.
وی اضافه کرد: فناوری های حاصل از علم و دانش اساسا راهگشایی برای رفاه، توسعه و امنیت در سطح ملی و جهانی هستند.
وزیر علوم افزود: ما با ارزیابی هایی که داریم می توانیم بگوییم در ۴۲ سال اخیر پس از پیروزی انقلاب اسلامی، روند رو به شتاب و قابل قبولی را در حوزه های علم و فناوری داشته ایم.
وی با اعلان اینکه ما امروز قادریم که در همه حوزه های علمی و فناوری نیروی کارشناس تربیت نماییم، اظهار داشت: اما این تربیت نیروی انسانی به این معنا نیست که از روابط بین الملل بی نیاز باشیم، بلکه نیاز است با توسعه تعاملات بین المللی به ارتقاء انتشار علمی کمک نماییم.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر این که حالا همه استانها مراکز رشد و پارک های علم و فناوری دارند، اظهار داشت: بواسطه این مراکز، صاحبان ایده و فناوران می توانند رشد کنند.
وی با اشاره به برگزاری رویداد پیوند اظهار داشت: هم اکنون بیش از ۲۰۰ شتابدهنده در کشور به وجود آمده که می توانند اتصال دهنده مراکز علمی به بخش های اکوسیستم نوآوری کشور باشند.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: سال ۵۸ حرکت جدی برای شرکتهای دانش بنیان متشکل از فارغ التحصیلان صورت گرفت که موفق نبود؛ من خودم در سال ۶۸ شرکتی دانش بنیان را راه اندازی کردم که پس از ۳ سال به سبب مسائل مالی، زمین خورد و الان هم محل دپوی ماشین آلات صنعتی است.
وی با اعلان اینکه بدین جهت تامین مالی شرکتها سهم به سزایی در بقای آنها دارد، اشاره کرد: اساسا اقدامات صورت گرفته در تقویت اکوسیستم نوآوری کشور، منشأ خیر و برکت برای شرکت های دانش بنیان است.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: ما در حوزه زیست فناوری هم سرمایه ها و ثروت هایی داریم، برای اینکه خلقت بشر بر پلت فرم زیست فناوری شکل گرفته و تا اختتام بشر هم استفاده از این فنآوری مثمر ثمر است، بنا بر این امیدواریم از این موهبت به خوبی استفاده نمائیم.


منبع:

1400/02/27
18:31:44
0.0 / 5
692
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است