بازی لیزر تگ در ایران

ارائه خدمات تجهیزات رادیویی الكترونیكی شد

ارائه خدمات تجهیزات رادیویی الكترونیكی شد لیزر تگ: معاون امور رادیویی رگولاتوری از الکترونیکی شدن ارائه خدمات ورود، خرید و فروش و یا تولید و فروش تجهیزات رادیویی آگاهی داد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، نسترن محسنی اظهار نمود: از این پس تمامی مراحل درخواست های دریافت، تمدید و یا لغو این دسته از پروانه ها به طور الکترونیکی و بدون نیاز به ارسال مدارک یا مراجعه حضوری متقاضیان انجام می شود.
وی ادامه داد: دارندگان پروانه های عرضه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیویی و یا تولید و فروش تجهیزات رادیویی، بدون در نظر گرفتن اعتبار پروانه شان، بایستی تا اختتام اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی رگولاتوری به آدرس www.cra.ir، بخش خدمات الکترونیک، منوی ارائه خدمات ورود، خرید و فروش/تولید و فروش تجهیزات رادیویی و یا به منوی میز خدمت، گزینه ارائه مجوزهای مربوط به خدمات رادیویی، زیر منوی صدور پروانه ارائه خدمات رادیویی، وارد سامانه شوند و تمام اطلاعات مربوط به هر یک از پروانه های خودرا تکمیل کنند.
معاون امور رادیویی رگولاتوری افزود: در صورتیکه اطلاعات ثبت شده مربوط به مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره با اطلاعات ارسالی به سازمان برای دریافت پروانه مغایرت داشته باشند، دارندگان پروانه علاوه بر تکمیل اطلاعات، بایستی تقاضای تغییر پروانه را نیز به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال نمایند.
محسنی درباره نحوه ورود به سامانه اظهار نمود: دارندگان پروانه با حساب کاربری که قبل از این از سامانه ثبت سفارش، ترخیص و تایید نمونه تجهیزات فاوا دریافت کرده اند می توانند وارد سامانه شده و اطلاعات خودرا تکمیل کنند.
وی ادامه داد: دارندگان پروانه عرضه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیویی یا پروانه تولید و فروش تجهیزات رادیویی که قبل از این نام کاربری دریافت نکرده اند و همین طور متقاضیان دریافت هر یک از پروانه های ذکر شده بایستی ابتدا با مراجعه به سامانه ثبت سفارش، ترخیص و تایید نمونه تجهیزات فاوا در بخش خدمات الکترونیک پایگاه اطلاع رسانی رگولاتوری، حساب کاربری دریافت نمایند.
معاون امور رادیویی رگولاتوری اشاره کرد: از این پس درخواست های صدور، تمدید، تغییر و لغو پروانه های عرضه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیویی و یا تولید و فروش تجهیزات رادیویی در سامانه ارائه خدمات ورود، خرید و فروش/تولید و فروش تجهیزات رادیوئی بررسی می شود.
محسنی درباره متقاضیانی که درخواست و مدارک خودرا پیش از ۷ اردیبهشت ماه جاری ارسال کرده اند، اظهار داشت: روند تمدید و تغییر پروانه های این دسته از متقاضیان مانند روال قبل انجام می شود ولی دارندگان این پروانه ها نیز بایستی اطلاعات درج شده در سامانه ارائه خدمات ورود، خرید و فروش و یا تولید و فروش تجهیزات رادیویی را تا اختتام اردیبهشت ۱۴۰۰ کامل کنند.
منبع:

1400/02/12
23:13:55
0.0 / 5
495
تگهای خبر: اطلاعات , تولید , خدمات , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است