بازی لیزر تگ در ایران

بازگشایی پساكرونایی به ضرر پینترست شد

بازگشایی پساكرونایی به ضرر پینترست شد پینترست اخطار داد رشد شمار کاربران در آمریکا که ارزشمندترین بازار این شبکه اجتماعی است، آهسته خواهد شد که نشانه تشویق شدن مردم به سمت سرگرمی و ارتباطات دیگر در بازگشایی های پساکرونایی است.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، پینترست پیش بینی نمود رشد ماهانه شمار کاربرانش در آمریکا در سه ماهه دوم نسبت به مدت مشابه سال قبل یکنواخت خواهد بود.

این شرکت شبکه اجتماعی در اطلاعیه ای اعلام نمود قرنطینه ها در طول سال ۲۰۲۰ به رشد بیشتر کاربران بخصوص در آمریکا که خدمات این شرکت برای مدت طولانیتری موجود بوده، کمک کرد اما از اواسط مارس با کاهش محدودیتهای کرونایی، رشد ماهانه شمار کاربران آمریکایی آهسته و تعامل آنها کمتر شد.

در دوران قرنطینه که مردم مجبور بودند در خانه بمانند و زمان بیشتری را در فضای آنلاین سپری می کردند، پینترست یکی از بزرگترین برندگان این شرایط بود و تا آخر مارس سال جاری، شمار جست و جوهای محصولات توسط کاربران در این پلت فرم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰ برابر شد.

اکنون که بیشتر از یک میلیارد دوز واکسن کووید ۱۹ توزیع شده است، مصرف کنندگان اوقات بیشتری را در محیط بیرون از خانه سپری می کند و برخی از آنها امکان دارد از شبکه اجتماعی و خدمات اینترنتی دیگر، کمتر استفاده کنند.

فروش سه ماهه نخست پینترست با هزینه بیشتر از جانب تبلیغات کنندگان کوچک و متوسط، بالاتر از حد انتظار تحلیل گران بود. این شرکت در درآمدزایی از بازارهای بین المللی هم عملکرد خوبی داشت و درآمدش با ۷۸ درصد افزایش، به ۴۸۵ میلیون دلار رسید. وال استریت درآمد پینترست را ۴۷۲ میلیون دلار پیشبینی کرده بود.

این شرکت در انتها سه ماهه اول ۴۷۸ میلیون کاربر ماهانه داشت که ۳۰ درصد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد داشتند و این رشد مطابق با پیشبینی تحلیل گران بود.

سودی که پینترست بدون در نظر گرفتن برخی موارد گزارش کرد، ۱۱ سنت به ازای هر سهم بود که بسیار بالاتر از میزان پیشبینی وال استریت بود. این شرکت اعلام نمود به عبور از میان ابهامات موجود ناشی از پاندمی جهان ادامه می دهد. این اخطار در سه ماهه گذشته هم به سرمایه گذاران داده شده بود.

عمده درآمد پینترست از تبلیغات در آمریکاست اما این شرکت به تازگی برنامه هایی را برای توسعه کسب و کار تبلیغات به آمریکای لاتین اعلام نموده است. حدود ۸۰ درصد از کاربران پینترست خارج از آمریکا هستند اما کسب و کار بین المللی، تنها یک پنجم از کل فروش این شرکت را تشکیل می دهد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، پینترست انتظار دارد درآمدش در سه ماهه دوم حدود ۱۰۵ درصد بر اساس سال به سال رشد کند که بسیار سریعتر از برآورد تحلیل گران است.

منبع:

1400/02/10
13:13:35
0.0 / 5
762
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است