بازی لیزر تگ در ایران

دستاوردهای نانویی رونمایی می شود

دستاوردهای نانویی رونمایی می شود لیزر تگ: تیم های فناور و خلاق فعال در حوزه نانوفناوری در سومین رویداد نانو استارتاپ محصولات توسعه داده شده خودرا به نمایش می گذارند.


به گزارش لیزر تگ به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نمایشگاه رونمایی از محصولات توسعه داده شده در سومین برنامه نانو استارتاپ، با حضور ۲۰ گروه فناور ۱۸ و ۱۹ اسفندماه سال جاری انجام می شود.
این رویداد بعنوان یکی از بخش هایی که ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در امتداد پشتیبانی از کارآفرینی و توسعه فناوری های نو در بین دانشگاهیان، پژوهشگران و فناوران کشور اجرا می کند توانسته است حجم قابل توجهی از ایده های نوآورانه را به عرصه تولید و تجاری سازی برساند.
این برنامه از سال ۱۳۹۶ فعالیت خودرا آغاز نموده و تا حالا با حمایت مالی و معنوی بیش از ۶۰ گروه فناور و ۳۰ محصول اولیه، زمینه را برای توسعه محصولات دانش بنیان نانوفناوری فراهم نموده است.
مشارکت تیم های دوره موفق
دوره سوم نانو استارتاپ از مردادماه سال ۱۳۹۸ با مشارکت ۱۰۰ نفر از فعالان فناور و خلاق حوزه فناوری نانو شروع شد. در ادامه با شکل گیری هسته های فناور و تعامل آنان، طرح ها و ایده های کاربردی در قالب گروه ها عنوان شد.
پس از برگزاری نشست های داوری، ۳۰ گروه فناور توانستند تاییدیه کمیته داوری نانو استارتاپ را کسب کنند و در مدت ۱۸ ماه از حمایت های مادی و معنوی برنامه بهره مند شوند. با شیوع ویروس کرونا در ایام پایانی سال ۱۳۹۸ و وجود مشکلات مختلف برای پیشبرد طرح های مصوب، دبیرخانه این رویداد با رعایت الزامات بهداشتی و سلامت گروه ها، زمینه را برای تداوم کارهای آنان فراهم نمود.
تاکنون ۱۶ طرح از مجموعه طرح هایی که در سومین دوره مورد حمایت قرار گرفتند، موفق شدند به محصول اولیه (MVP) برسند. هم چنین سه طرح از مجموعه طرح های موفق راه یافته به دوره دوم نانو استارتاپ نیز در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند.
رویداد رونمایی از دستاوردهای استارتاپ های نانویی ایران با حمایت ستاد توسعه فناوری های نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ۱۸ و ۱۹ اسفند با رعایت شیوه نامه های بهداشتی انجام می شود. این نمایشگاه به صورت برخط و در صفحه مجازی رویداد نانو استارتاپ قابل مشاهده می باشد.

1399/12/19
15:00:34
0.0 / 5
1086
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است