بازی لیزر تگ در ایران
در كره جنوبی؛

ركورد سرعت شبكه های نسل پنجم شكسته شد

ركورد سرعت شبكه های نسل پنجم شكسته شد پژوهشگران کره ای موفق شدند با بهره گیری از فرکانس های مخابراتی شبکه های نسل پنجم رکورد سرعت جدیدی را برای انتقال داده بوسیله شبکه های نسل پنجم ثبت کنند.به گزارش لیزر تگ به نقل از نیواطلس، سرعت انتقال داده به یک وسیله الکترونیکی همراه با بهره گیری از این ابتکار عمل به رقم بی سابقه ۵.۲۳ گیگابیت بر ثانیه رسیده است. پژوهشگران می گویند دستیابی به این رکورد بدون استفاده از ظرفیت فرکانس های مورد استفاده در شبکه های نسل چهارم ممکن نبوده است.
پژوهشگران می گویند ثبت این رکورد با بهره گیری از تجهیزات مخابراتی عادی مورد استفاده در شبکه های تلفن همراه تجاری صورت گرفته و پس می توان امید داشت در آینده بتوان از این روش برای افزایش سرعت شبکه های نسل پنجم استفاده نمود.
بیشترین سرعت ثبت شده شبکه های نسل پنجم تا قبل از این مربوط به طرح پژوهشی مشترک شرکت های اریکسون، کوالکوم و شرکت مخابراتی استرالیایی تلسترا بوده است. در آزمایشی که دراین زمینه در ماه ژانویه انجام شد، سرعت انتقال داده به ۵ گیگابیت بر ثانیه رسید.
فناوری مورد استفاده جهت استفاده از ظرفیت شبکه های نسل چهارم بمنظور ارتقای سرعت شبکه های نسل پنجم EN-DC نام دارد که مخفف عبارت ارتباط جدید دوگانه رادیویی E-UTRAN است. در آزمایش مورد اشاره از طیف فرکانسی ۸۰۰ مگاهرتز شبکه های نسل پنجم و ۴۰ مگاهرتز شبکه های نسل چهارم استفاده شده است.
رکورد مورد اشاره با بهره گیری از یک گوشی گلکسی اس ۲۰ پلاس ثبت شده است.

1399/12/14
23:00:52
0.0 / 5
1134
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است