بازی لیزر تگ در ایران

تعلیق دائمی حساب توییتر منتشركنندگان اطلاعات غلط كرونایی

تعلیق دائمی حساب توییتر منتشركنندگان اطلاعات غلط كرونایی توییتر اعلام نمود حساب کاربرانی که به صورت مکرر اطلاعات غلط درباره واکسن کووید ۱۹ منتشر می کنند را به صورت دائمی معلق خواهد نمود.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، این سایت رسانه اجتماعی برنامه ای را برای آگاه کردن بهتر کاربران درباره ادعاهای نادرست پیرامون واکسنهای کووید ۱۹ اعلام نمود که شامل برچسب زنی توییتهای حاوی اطلاعات نادرست است.

توییتر برای شناسایی و برچسب زدن پستهای گمراه کننده درباره واکسنهای کووید ۱۹، از سیستم اتوماتیک و ناظران انسانی استفاده خواهد نمود. کاربرانی که به دفعات اطلاعات گمراه کننده منتشر کنند، تا چند روز قادر به دسترسی به حسابشان نخواهند بود و اگر درباره پستهای گمراه کننده پنج بار یا بیشتر اخطار بگیرند، حسابشان به صورت دائمی مسدود خواهد شد.

شرکت توییتر در اطلاعیه ای اعلام نمود با عمیق شدن شناخت مقامات سلامت از کووید ۱۹ و برنامه های واکسیناسیون در سرتاسر جهان، ما به تقویت اطلاعات به روز و معتبر ادامه می دهیم.

توییتر در دسامبر اعلام نموده بود اطلاعات غلط درباره واکسنهای کووید ۱۹ را حذف خواهد نمود.

سازمان غذا و داروی آمریکا واکسن ساخت شرکت جانسون اند جانسون که یک شات تکی است را روز شنبه تصویب کرد و بدین سان حالا سه واکسن برای شهروندان آمریکایی موجود خواهد بود. آمریکا تا اول مارس حدود ۷۷ میلیون دوز واکسن شرکتهای مُدرنا و فایزر را توزیع کرده است.

طبق بررسی اخیر بنیاد خانواده کیزر، باآنکه تعداد شهروندانی که می گویند تمایل دارند واکسینه شوند، رو به رشد است اما ۱۵ درصد مردم آمریکا اعلام نموده اند حاضر به زدن واکسن نیستند. آنتونی فاوچی اعلام نموده که حداکثر ۹۰ درصد جمعیت آمریکا باید واکسینه شوند تا به ایمنی جمعی دست پیدا نماییم.

تردیدها نسبت به واکسن امکان دارد ناشی از اطلاعات گمراه کننده ای باشد که در اینترنت منتشر می شود. پزشکان آمریکایی می گویند کسانی که مردم را به نزدن واکسن تشویق می کنند، از فیسبوک و توییتر برای انتشار ادعاهایشان استفاده می نمایند.

توییتر حذف اطلاعات غلط درباره کووید ۱۹ را افزایش داده و درخواست از کاربران برای حذف توییتهای که منکر دستورالعملهای کارشناسان درباره کووید ۱۹ هستند را شروع کرد.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، اما توییتر موفق به پیشگیری از انتشار اطلاعات غلط درباره کووید ۱۹ نشده است. بر اساس گزارش منتشر نشده وزارت خارجه آمریکا، بعد از شناسایی موارد مبتلا شدن به کووید ۱۹ در خارج از چین در بهار سال ۲۰۲۰، دو میلیون توییت به انتشار نظریه های توطئه پرداختند. جک دورسی، مدیرعامل توییتر در سال ۲۰۱۹ در پادکست یک شخصیت فیتنس میهمان شد که در آن اطلاعات نادرستی درباره واکسن عنوان شد.

منبع:

1399/12/12
21:02:10
0.0 / 5
980
تگهای خبر: اطلاعات , اینترنت , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است