بازی لیزر تگ در ایران
معاون پژوهشی دانشگاه شریف:

ناحیه نوآوری شریف به زودی با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود

ناحیه نوآوری شریف به زودی با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود به گزارش لیزر تگ معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه صنعتی شریف اظهار داشت: ناحیه نوآوری شریف به زودی با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود.به گزارش لیزر تگ به نقل از دانشگاه شریف، علیرضا فیض بخش، دبیر علمی چهارمین کنفرانس ملی کارآفرینی در ابتدای این مراسم که در سالن جابر بن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، به ارائه توضیحاتی در مورد این کنفرانس، محورها و موضوعات و همچنین اهمیت پرداختن به همکاری میان سازمان های بزرگ و استارتاپ ها پرداخت.
دکتر محمدرضا موحدی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی شریف به پیشینه فعالیت این دانشگاه در زمینه کارآفرینی پرداخت و اظهار داشت: بیش از ۲۰ سال است که با تشخیص این مساله که کارآفرینی باید از اجزای مهم کار دانشگاه باشد، همزمان با شروع این روند در دانشگاه های دنیا، مرکز کارآفرینی در سال ۷۹ آغاز به کار کرد.

وی همین طور با اشاره به سایر کارهای دانشگاه صنعتی شریف در زمینه کارآفرینی به برنامه هایی همچون شریف استار اشاره و در مورد ناحیه نوآوری نیز اظهار نمود: ناحیه نوآوری شریف به زودی توسط رئیس جمهور افتتاح می گردد و در نظر داریم که اطراف دانشگاه در زمینه کارآفرینی توسعه یابد و تبدیل به هاب فناورانه در کشور شود.
مسعود نیلی، رئیس دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف نیز در این کنفرانس به ارائه ای با عنوان "کسب و کارهای نوین، فرصتی راندمان در زنجیره تولید" پرداخت.
همچنین امیر ناظمی، معاون وزارت اطلاعات و ارتباطات نیز سخنرانی با عنوان "رابطه استارتاپ ها و شرکت های بزرگ؛ مکمل یا ترکیب" را ارائه نمود.
در ادامه افتتاحیه چهارمین کنفرانس کار آفرینی دکتر مهدی کشمیری قائم مقام معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم نیز در ارتباط با اهمیت شرکت های بزرگ و استارتاپ ها صحبت کرد و اظهار داشت: تعامل، فرهنگ سازی، تلاش در باز کردن مسیر و ایفای نقش واسطه گری همچون با اهمیت ترین سفارش های من به پارک ها و مراکز فناوری است.
دکتر کشمیری آشنایی با مشخصه های شرکتها و صنایع بزرگ و همین طور تربیت نیروی مناسب و استفاده از ظرفیت های مشاوره ای را از دیگر اقدامات مهم دراین زمینه عنوان نمود.
در این برنامه از برترین کتاب، مقاله و استاد این بخش تقدیر گردید. مقاله ای تحت عنوان "جوان سازی سازمانی مرور سیستماتیک به روش علم سنجی" از دکتر علیرضا باستانی، دکتر محمدرضا زالی، دکتر نظام الدین فقیه و دکتر اسدالله کردنائیج بعنوان مقاله برتر معرفی گردید.

همین طور کتاب "نظریه های کارآفرینی" تألیف دکتر سید محمد مقیمی و همکاران، بعنوان کتاب شایسته تقدیر شناخته شد و دکتر یحیی تابش نیز بعنوان استاد برگزیده در این بخش عرضه شدند و از آنها با اهدای لوح تقدیر گردید.
این کنفرانس دو روزه تا روز چهارشنبه به صورت مجازی با برگزاری میزگرد و کارگاه های مختلف ادامه خواهد داشت.


منبع:

1399/11/07
23:33:18
0.0 / 5
547
تگهای خبر: اطلاعات , تولید , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است