بازی لیزر تگ در ایران

راه اندازی پردیس فارابی پارك علم و فناوری دانشگاه تهران

راه اندازی پردیس فارابی پارك علم و فناوری دانشگاه تهران لیزر تگ: پردیس فارابی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حضور معاون علمی و فناوری راه اندازی شد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، افتتاح شعبه پردیس فارابی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر بهرام سرمست استاندار قم، دکتر عباس زارعی هنزکی رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، دکتر آصف کریمی؛ سرپرست شعبه پردیس فارابی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، دکتر علیرضا محمدرضایی؛ رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران و دکتر حسن زارعی متین؛ رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری پردیس فارابی دانشگاه تهران و همین طور حضور تعدادی از شرکتها فناور در روز ۳۰ دی ماه راه اندازی شد. دکتر عباس زارعی هنزکی، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به شتاب گرفتن رشد و توسعه اشاره نمود و اظهار نمود: پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با سابقه نزدیک به بیست سال فعالیت، به یک پارک در سطح جهانی تبدیل گشته است و آنچه را که به وجود می آورد در دنیا به فروش می رساند.
وی ادامه داد: پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، زنجیره ارزشی خودرا برمبنای ایده تا بازار و مطابق با قاعده این مساله در پارک ها پیش می برد. زارعی با اعلان اینکه دانشگاه تهران، دانشگاهی جامع است و تمام نظم و انتظام حوزه آموزش و پژوهش را پوشش می دهد، اضافه کرد: در حین اجرای آموزش و پژوهش، مباحث نوآوری و اختراعات نیز مطرح می شوند، که تبدیل این موارد به فناوری، وظیفه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران است. وی با اشاره به گستردگی و پراکندگی دانشگاه تهران به این نکته پرداخت که در امتداد پیاده سازی اصل اول انقلاب صنعتی چهارم یعنی اصل ادغام، شبکه فناوری دانشگاه تهران طراحی و اجرا شده است تا تمام اجزا در یک شبکه سازمان دهی شوند و خدمت رسانی از این طریق صورت گیرد. زارعی هنزکی افزود: کل فضای پارک علم و فناوری دانشگاه تهران اکوسیستمی است که هم شرکتها و هم دستگاه های مختلف کنار هم قرار می گیرند؛ یعنی محیط بازی است که همه افراد آشنا با چهارچوب فعالیت در پارک می توانند در این فضا کار کنند و هم از آنجایی که هدف پارک یک فضای باز است و محدود به دیوار نیست، هر فرد خلاق و نوآور می تواند در این پارک حضور یابد. دکتر سورنا ستاری؛ معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری بر حمایت در تجهیز سوله ۱۰۰۰ متری جهت راه اندازی مرکز نوآوری و همین طور کمک در ساخت ساختمان درحال راه اندازی جهت استقرار شرکت های فناور را تاکید نمود. در این افتتاحیه از شرکت های دانش بنیان در حوزه ابزار طب و محصولات پلیمری و شیمیایی بازدید به عمل آمد.


منبع:

1399/11/01
18:34:44
0.0 / 5
1075
تگهای خبر: آموزش , بازی , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است