بازی لیزر تگ در ایران

پاكستان سیستم پرداخت دیجیتال دولتی راه اندازی می نماید

پاكستان سیستم پرداخت دیجیتال دولتی راه اندازی می نماید لیزر تگ: دولت پاکستان از راه اندازی یک سیستم پرداخت فوری دیجیتال آگاهی داده که راست نام دارد و با هدف تقویت روند دیجیتالی شدن اقتصاد این کشور ابداع شده است.به گزارش لیزر تگ به نقل از زد دی نت، سیستم پرداخت دیجیتال جدید دولت پاکستان ابزاری مؤثر، کم هزینه و سریع برای صاحبان مشاغل کوچک و افراد عادی توصیف شده تا از این طریق بتوان به سرعت و با بهره گیری از ابزار دیجیتال پرداخت های مختلف را در فضای مجازی انجام داد.
این سیستم پرداخت، مورد پشتیبانی بانک مرکزی پاکستان است و به افراد فقیر و حاشیه نشین نیز امکان می دهد تا بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک ها بتوانند به خدمات بانکی دسترسی یابند. ۴۰ درصد از جمعیت پاکستان را افراد فقیر و با درآمد اندک می سازند که تنها ۱۴ درصد از آنها دارای حساب بانکی هستند.
مرحله اول راه اندازی سیستم راست مبتنی بر ایجاد یک ماژول پرداخت دیجیتال است که دیجیتالی کردن روند پرداخت حقوق و دستمزد و دیگر پرداخت های سازمان ها و ادارات دولتی را تسهیل می کند. در مرحله دوم مشاغل کوچک و بازرگانان می توانند از این خدمات بهره مند شوند و در مرحله سوم دیگر علاقمندان از خدمات مورد اشاره بهره می گیرند.
سیستم دیجیتال مورد اشاره شامل ارائه خدمات پرداخت فردی نیز هست و تمهیدات مختلفی برای ایمن سازی آن در نظر گرفته شده است.


منبع:

1399/10/23
12:15:57
0.0 / 5
1296
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است