بازی لیزر تگ در ایران
سورنا ستاری:

بودجه معاونت علمی ظرف ۱۰ سال فقط ۲ برابر رشد داشته است

بودجه معاونت علمی ظرف ۱۰ سال فقط ۲ برابر رشد داشته است معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ضمن اشاره به افزایش ۲۳ درصدی اعتبارات معاونت علمی ریاست جمهوری در بودجه ۱۴۰۰ اظهار داشت: بودجه معاونت علمی ظرف ۱۰ سال فقط دو برابر رشد داشته است.به گزارش لیزر تگ به نقل از خانه ملت، سورنا ستاری درباره افزایش بودجه حوزه پژوهش در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، اظهار داشت: بودجه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در بودجه سال آینده ۲۳ درصد افزایش داشته است.
وی ضمن اشاره به حضور خود در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اظهار نمود: امیدواریم با نظر مساعد نمایندگان مجلس ارتقای بودجه در این عرصه محقق شود.
ستاری در پاسخ به این سؤال که معاونت علمی به چه میزان اعتباری برای پیشبرد اهداف خود در سال آینده نیازمند است، اظهار داشت: با عنایت به این که در بودجه اعداد مختلفی همچون ردیف اصلی معاونت و ردیف های ستادهای توسعه ای قید می شود نمی توان عدد دقیقی درباره بودجه دقیق این حوزه گفت.
اعتبارات اصلی حوزه پژوهش با موافقت رهبر معظم انقلاب از صندوق توسعه بوده است
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور خاطرنشان کرد: با وجود اینکه اعتبارات معاونت علمی طی سالهای اخیر افزایش قابل ملاحظه ای نداشته، ولی ما توانسته ایم کمک های خوبی از صندوق توسعه با حمایت دولت و مجلس و موافقت مقام معظم رهبری دریافت نماییم و این بودجه ها در حوزه پژوهش کمک خوبی کرده است.
وی افزود: این در حالیست که بودجه معاونت علمی ریاست جمهوری طی ۱۰ سال قبل فقط دو برابر افزایش داشته است.
اعتبارات صندوق نوآوری به ما ارتباطی ندارد
ستاری در پاسخ به این سؤال که آیا اعتبارات صندوق نوآوری و شکوفایی هم از بودجه های معاونت علمی ریاست جمهوری به شمار می آید، اظهار داشت: خیر؛ این بودجه جدا و مستقل از معاونت علمی است.

1399/09/25
22:48:54
5.0 / 5
914
تگهای خبر: آموزش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است