بازی لیزر تگ در ایران

اطلاع رسانی درون برنامه ای برای كاربران واتس اپ

اطلاع رسانی درون برنامه ای برای كاربران واتس اپ به گزارش لیزر تگ پیام رسان واتس اپ در ماههای اخیر قابلیتهای جدیدی را از راه آپدیت اپلیکیشن اضافه کرده و می خواهد با اطلاع رسانی درون برنامه ای، کاربران را درباره قابلیتهای جدید و تغییر شرایط سرویس در سال ۲۰۲۱ آگاه کند.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، وبسایت WABetaInfo که به ردگیری قابلیتها و آپدیتهای واتس اپ می پردازد، اعلام نموده که این اپلیکیشن پیام رسان می خواهد با اطلاع رسانی درون برنامه ای، کاربرانش را از قابلیتها و آپدیتهای جدید آگاه کند. این اطلاع رسانی در چارچوب یک چت نخواهد بود بلکه به شکل یک بنر درون برنامه ای است. کاربران با زدن روی این بنر، برای دریافت جزئیات بیشتر به یک وبسایت خارجی هدایت خواهند شد.

گزارش مذکور شامل اسکرین شاتی از یکی از این اطلاعیه های درون برنامه ای درباره شرایط جدید سرویس واتس اپ است. این اطلاع رسانی هنگامی که واتس اپ شرایط جدید سرویس خویش را در سال میلادی آینده اعلام نماید، نمایش داده خواهد شد. آپدیتهای کلیدی شامل جزئیات در ارتباط با نحوه پردازش اطلاعات کاربر در واتس اپ و چگونگی استفاده شرکتها از خدمات تحت میزبانی فیسبوک و مدیریت چتهای واتس اپ آنهاست. کاربران باید با انتخاب کلمه موافقت، پذیرش شرایط جدید سرویس واتس اپ را که از هشتم فوریه سال ۲۰۲۱ شروع می شود، اعلام کنند.

بر اساس گزارش مانی کنترل، با عنایت به شمار قابلیتها و آپدیتهایی که واتس اپ در سال های اخیر داشته است، اطلاع رسانی درون برنامه ای خصوصیت بسیار مفیدی خواهد بود.
1399/09/16
20:35:53
5.0 / 5
979
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است