بازی لیزر تگ در ایران
در گزارش لیزر تگ اعلام شد؛

تست بالینی واكسن آنفلوانزا اواخر آذر انجام می شود

تست بالینی واكسن آنفلوانزا اواخر آذر انجام می شود به گزارش لیزر تگ دبیر ستاد توسعه زیست فناوری از انجام فاز سوم تست های بالینی واكسن آنفلوانزا در اواخر آذرماه آگاهی داد و اظهار داشت: پیش بینی می شود یك ماه پس از تست های بالینی این واكسن به تولید برسد.دکتر مصطفی قانعی در گفتگو با خبرنگار مهر درباب واکسن آنفلوانزا اظهار نمود: امید می رود واکسن آنفلوانزا فاز آخر تست های بالینی خودرا اواخر آذرماه شروع کند و پیش بینی می شود که حداکثر یک ماه پس از آن نتایج این واکسن اعلام گردد.
وی با اعلان اینکه این واکسن از نوع نوترکیب است، عنوان کرد: این واکسن توسط پژوهشگران کشور به نتیجه رسیده و برای آنفلوانزای فصلی مناسب می باشد.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری با تاکید بر اینکه شیوه تولید این واکسن بدون استفاده از تخم مرغ است، بیان کرد: حالا واکسنی ایرانی برای پیش گیری از آنفلوانزا به تولید می رسد که با بهره گیری از spf تخم مرغ است؛ اما واکسن جدید بدون این ماده و برای نخستین بار در کشور به تولید می رسد.
وی با اعلان اینکه آمریکا تنها تولید کننده این واکسن بدون spf تخم مرغ است که حالا محققان ایرانی به دانش فنی آن دست پیدا کرده اند، اظهار داشت: تا حالا این واکسن به کشور ما وارد نشده و تولید هم نشده است.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری با اعلان اینکه تأثیر این واکسن جدید با قبلی در افراد یکسان است فقط در تولید وابستگی به تخم مرغ ندارد، اظهار داشت: این واکسن چهارظرفیتی آنفلوانزای فصلی است که برای همه قابل استفاده است؛ همه افراد می توانند از این واکسن استفاده کنند؛ در واقع پس از رونمایی و افتتاح خط تولید تا یک ماه بعد واکسن به بازار خواهد رسید.


منبع:

1399/08/27
22:24:05
5.0 / 5
867
تگهای خبر: تولید , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است