بازی لیزر تگ در ایران
با خاصیت آنتی باكتریال؛

روكشهای نانویی صندلی هواپیما تولید شد

روكشهای نانویی صندلی هواپیما تولید شد لیزر تگ: نتیجه تحقیق پژوهشگران منجر به تولید روكش های آنتی باكتریال شده و یك شركت هواپیمایی نیز از این روكش های نانویی بهره برده است.به گزارش لیزر تگ به نقل از مهر، چندین سال است که ستاد توسعه فناوری نانو در تحقیقاتی به نتیجه رسیده و محصول تولیدی گواهینامه نانومقیاس ارائه می دهد. این محصولات پس از آزمایشات و تحقیقاتی مورد تأیید قرار می گیرند و گواهینامه دریافت می کنند.
این محصولات در حوزه های کالاهای خانگی، دارو، بهداشت و سلامت، عمران و ساختمان، تجهیزات و خدمات و کالاهای صنعتی، انرژی و نفت، حمل و نقل، نساجی و پوشاک، آب، کشاورزی و بسته بندی، اپتیک و الکترونیک، مواد اولیه و … هستند.
یکی از این محصولات در حوزه حمل و نقل در بخش هوایی «روکش های صندلی هواپیمای آنتی باکتریال حاوی نانوذرات» است. این محصول دارای گواهینامه نانومقیاس بوده و در بازار موجود است؛ همین طور یکی از شرکتهای هواپیمایی از این روکش های صندلی استفاده می نماید.
با توجه به اینکه امروزه برای محافظت بیشتر از صندلی وسایل نقلیه از یک روکش بر روی آن استفاده می شود و این روکش از منسوجات با دوامی است که بتواند عمل محافظت و سهولت در استفاده را به خوبی انجام دهد و در هواپیما هم مورد استفاده قرار می گیرد.
صندلی وسایل نقلیه همچون هواپیما به سبب تماس مداوم با بدن افراد مختلف و همین طور تعریق این افراد محل مناسبی برای رشد باکتری ها و میکرو ارگانیسم ها است.
این روکش ها با فناوری نانو و خاصیت آنتی باکتریالی تولید شده است.


منبع:

1399/08/17
19:52:51
5.0 / 5
1319
تگهای خبر: بدن , تولید , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است