بازی لیزر تگ در ایران
پس از انجام بدون عوارض فاز دوم؛

دومین واكسن كرونای روسیه در یك قدمی تایید قرار دارد

دومین واكسن كرونای روسیه در یك قدمی تایید قرار دارد لیزر تگ: دومین واكسن كووید19 بالقوه روسیه در آستانه تایید دولتی قرار دارد. نتایج مرحله دوم آزمایش بالینی این واكسن با حضور 100 نفر هفته آینده منتشر می شود.به گزارش لیزر تگ به نقل از مسکو تایمز، تا کمتر از یک ماه دیگر دولت روسیه دومین واکسن بالقوه روسیه مقابل کووید ۱۹ را تایید می کند.
«مرکز فناوری زیستی و ویروس شناسی دولتی وکتور» در سیبری اعلام نمود هفته گذشته دومین مرحله آزمایش بالینی واکسن با حضور ۱۰۰ نفر اختتام یافته و نتایج آن چهارشنبه هفته آینده منتشر می شود. داوطلبان اعلام نموده اند بعد از دریافت واکسن EpiVacCorona احساس خوبی دارند.
خبرگزاری اینترفاکس ادعا می کند دولت روسیه تصمیم دارد در نیمه ماه اکتبر این واکسن را تایید کند و بعد از آن یک آزمایش بالینی وسیع با حضور ۵ هزار داوطلب انجام می شود.
به گفته «رینات ماکسیوتوف» مدیر مرکز وکتور تخمین زده می شود این واکسن هر ۳ سال یک دفعه نیازمند یک دوز تقویتی باشد.
او در برنامه ای تلویزیونی در این زمینه اظهار داشت: بعد از اجرای چرخه اولیه واکسیناسیون، تزریق آن هر سه سال یک دفعه باید صورت گیرد.
ماه گذشته اولین واکسن کووید ۱۹ روسیه «اسپوتنیکV» از طرف دولت این کشور تایید شد. حالا مرحله سوم آزمایش بالینی این واکسن با حضور ۴۰ هزار داوطلب در حال اجراست.
به گفته توسعه دهندگان « اسپوتنیکV»، دوز تقویتی آن باید ۲ سال یک دفعه تزریق شود.


منبع:

1399/07/04
21:41:46
5.0 / 5
1299
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است