بازی لیزر تگ در ایران

كاربران وی چت هدف دولت آمریكا قرار نمی گیرند

كاربران وی چت هدف دولت آمریكا قرار نمی گیرند لیزر تگ: آمریكا اعلام نمود كاربران پیام رسان چینی وی چت كه این اپلیكیشن را برای ارتباطات شخصی یا كاری دانلود می كنند، تحت فرمان صادره از طرف ترامپ برای ممنوعیت مبادله با این اپلیكیشن هدف قرار نمی گیرند.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، طبق فرمان اجرایی رئیس جمهور آمریکا، استفاده از اپلیکیشن وی چت برای انجام بعضی از مبادلات ممنوع خواهد بود. طبق اظهارات دولت آمریکا در دادگاه فدرال سانفرانسیسکو، وزارت بازرگانی آمریکا می خواهد تا ۲۰ سپتامبر مشخص نماید کدام مبادلات ممنوع می شوند اما قصد ندارد مبادلات مربوط را به شکلی تعریف کند که مسئولیت مجرمانه یا قانونی را متوجه کاربران پیام رسان وی چت سازد.

اتحاد کاربران وی چت آمریکا به دنبال صدور قرار منع مقابل فرمان ترامپ از طرف دادگاه است و جلسه بررسی این درخواست روز پنج شنبه تشکیل می شود.

سه شنبه هفته جاری یک قاضی با درخواست یک کارمند تیک تاک برای توقف موقتی فرمان ترامپ مخالفت و اعلام نمود چنین درخواستی زودهنگام است و آمریکا اعلام نموده که فرمان مذکور در پرداخت حقوق و کار در تیک تاک تداخلی ایجاد نمی کند.

به گفته گروه کاربران وی چت، فرمان ششم اوت ترامپ کانال اصلی و انحصاری که خیلی از ساکنان آمریکا برای ارتباط با خانواده و دوستانشان در چین و آمریکا در اختیار دارند را قطع خواهدنمود. از وی چت برای اداره کسب و کارها و سازمانهای غیرانتفاعی، آداب مذهبی و همین طور بعنوان منبع اخبار استفاده می شود. این گروه مدعی است این پیام رسان بخش یکپارچه ای از زندگی چینی ها و آمریکاییهای چینی تبار است و ممنوعیت آن برای بعضی از کاربران مانند از دست دادن عضوی از بدن است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، رئیس جمهور آمریکا ماه میلادی گذشته با امضای دو فرمان جداگانه، مبادله با اپلیکیشنهای چینی تیک تاک و وی چت را برای شهروندان آمریکایی ممنوع کرد و آنها را تهدیدی برای امنیت ملی خواند. دونالد ترامپ بعدا اعلام نمود به دنبال اقدام مشابه مقابل سایر شرکتهای چینی است. فرمان مذکور احیانا نتایج بسیار گسترده تری نسبت به ممنوعیتهای وضع شده مقابل هواوی خواهد داشت و موجب لطمه دیدن لینکهای ارتباطی میان مردم دو اقتصاد بزرگ جهان می شود. آمریکا مدعی است اپلیکیشنهای چینی به جمع آوری اطلاعات شهروندان آمریکایی می پردازند و یک ریسک امنیت ملی محسوب می شوند.

منبع:

1399/06/28
15:05:57
5.0 / 5
1476
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , اطلاعات , بدن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است