بازی لیزر تگ در ایران

بیانیه نخستین مجمع فناوری و نوآوری استان تهران منتشر گردید

بیانیه نخستین مجمع فناوری و نوآوری استان تهران منتشر گردید تعدادی از مدیران مراكز نوآوری در استان تهران اطلاعیه ای درباب مجمع فناوری و نوآوری ارائه كردند.


به گزارش لیزر تگ به نقل از مهر، امروز نخستین جلسه مجمع فناوری و نوآوری استان تهران در کارخانه نوآوری آزادی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، پیروز حناچی شهردار تهران، محسنی بند پی استاندار تهران و مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس انجام شد.

در این مراسم تعدادی از مدیران نهادهای فعال زیست بوم فناوری و نوآوری اطلاعیه ای درباب مجمع اکوسیستم فناوری و نوآوری ارائه کردند.

این مجمع برای حل مشکلات استان تهران با بهره گیری از توانمندی فعالان زیست بوم نوآوری و فناوری و نیز همدلی اعضای این اکوسیستم از قبیل پارک های علم وفناوری با سایر دستگاه های دولتی برای حل مشکلات استان تهران تشکیل شده است.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«لزوم همکاری و هم افزایی مستمر: باتوجه به استقرار تعداد کثیری از نقش آفرینان حوزه فناوری و نوآوری و تحقق بیش از نیمی از اقتصاد دانش بنیان کشور در استان تهران، این استان پرچمدار توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری کشور محسوب شده و همکاری و شبکه سازی میان ذینفعان در چارچوب مجمع فناوری و نوآوری استان ضروری است؛ پس بر تداوم برگزاری مجمع بعنوان ابزاری برای همکاری و هم افزایی اعضا به صورت حداقل هر 6 ماه یکبار تاکید داریم.

بهره برداری از فرصتها و رفع چالشها: مجمع، از «ستاد هماهنگی امور فناوری و نوآوری استان» انتظار دارد فرصتها و موانع رشد زیست بوم فناوری و نوآوری استان و مشکلات فعالیت استارت آپها، کارآفرینان، شرکتهای دانش بنیان و فناور، سرمایه گذاران و سایر فعالان در استان را با همفکری و استفاده از نظر خبرگان و ذینفعان استخراج و پیشنهادات خودرا به «کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان» ارائه و پیگیری نماید.

محور قراردادن اقتصاد دانش بنیان/اقتصاد دانش بنیان؛ محور توسعه: از آنجائیکه اقتصاد دانش بنیان، مسیر مهمی برای رونق اشتغال و جهش تولید است؛ از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، استانداری و شهرداری تهران انتظار داریم گفتمان نوآوری و فناوری را در استان حاکم کنند و دستگاههای اجرایی را به همکاری با عناصر این زیست بوم تشویق نمایند و نیز در کوتاهترین زمان مصوبات کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان را در هیأت دولت، شورای برنامه ریزی و توسعه استان یا شورای شهر طرح نمایند و در اولویت تأیید و اجرا گذارند.»


منبع:

1399/06/23
22:16:32
5.0 / 5
1754
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است