بازی لیزر تگ در ایران
پس از برگزاری انتخابات آمریكا؛

فیسبوك تبلیغات سیاسی را حذف می كند

فیسبوك تبلیغات سیاسی را حذف می كند لیزر تگ: فیسبوك مشغول بررسی اقداماتی جهت جلوگیری از شیوع اخبار جعلی بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریكا است. یكی از این اقدامات حذف تبلیعات سیاسی بعد از برگزاری این رویداد است.به گزارش لیزر تگ به نقل از رویترز، فیسبوک تصمیم دارد بعد از روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا تبلیغات سیاسی را متوقف نماید. هدف از این اقدام جلوگیری از انتشار اطلاعات جعلی است.
به گفته یک منبع آگاه، این شرکت با کارشناسان درباره سناریوهای احتمالی مربوط به انتخابات ریاست جمهوری گفتگوهایی انجام داده است. طبق یکی از این سناریوها ممکنست دونالد ترامپ از پلت فرم فیسبوک برای بحث و جدل و انکار درباره نتایج انتخابات استفاده نماید.
نیویورک تایمز در گزارشی به نقل از یک منبع ناشناس ادعا کرد مارک زاکربرگ مدیر ارشد اجرایی فیسبوک و بعضی از مدیران ارشد این شرکت روزانه جلساتی برگزار کرده اند و درباره روش های مختلفی بحث کرده اند تا استفاده از این پلت فرم برای بحث و جدل درباره نتایج انتخابات را کاهش دهند. همین طور آنها درباره گزینه حذف تبلیغات سیاسی بعد از انتخابات سوم نوامبر نیز گفتگو کرده اند.
اندی استون سخنگوی فیسبوک در اطلاعیه ای اعلام نمود: قبلاً اخباری در خصوص آن انتشار یافته که ما مشغول بررسی گزینه های مختلفی درباب تبلیغات سیاسی در بازه اختتام انتخابات ریاست جمهوری هستیم.
او از ارائه جزئیات بیشتر در این زمینه خودداری کرد.


منبع:

1399/06/01
23:14:23
5.0 / 5
1840
تگهای خبر: اطلاعات , تبلیغات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است