بازی لیزر تگ در ایران

نخستین واحد تولید كامپیوتر های آماده در خودرو های خودران ساخته شد

نخستین واحد تولید كامپیوتر های آماده در خودرو های خودران ساخته شد به گزارش لیزر تگ شركت چینی بایدو به منظور عملیاتی كردن روند تولید خودرو های خودران از تكمیل واحد تولید كامپیوتر های آپولو اطلاع داد كه مقرر است كامپیوتر های مورد استفاده در این خودرو ها را عرضه كنند.به گزارش لیزر تگ به نقل از انگجت، بایدو این واحد را نخستین واحد تولید کامپیوتر های آماده به استفاده در خودرو های خودران در جهان نام گذاری کرده و افزوده که این کامپیوتر ها از سرعت و توان پردازش بالایی برای تسهیل هدایت خودرو های خودران برخوردار می باشند.
رایانه های مورد اشاره قادر به دریافت و پردازش اطلاعات ۵ دوربین و ۱۲ رادار مافوق صوت نصب شده بر روی خودرو های خودران بایدو هستند. در این کامپیوتر ها از پردازنده های Xilinx و میکروکنترل کننده های شرکت تراشه سازی اینفینیون استفاده شده است.
از جمله دیگر قابلیت های این کامپیوتر ها می توان به تسهیل روند پارک خودرو های خودران بدون احتیاج به دخالت انسان، تنظیم سرعت و شتاب موتور خودرو و غیره اشاره نمود. مقرر است این کامپیوتر ها در نیمه دوم سالجاری میلادی جهت استفاده عمومی آماده و عرضه شوند.
پیش از اینان ویدیا هم از تولید کامپیوتر های اختصاصی خودرو های خودران جهت استفاده شرکت هایی مانند جنرال موتورز و تویوتا اطلاع داده بود. اما چین نمی خواهد در این حوزه به هیچ شرکت آمریکایی وابسته باشد.

1399/05/12
23:44:27
5.0 / 5
2172
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است