بازی لیزر تگ در ایران

بهترین روش پرداخت قبض تلفن چیست؟

بهترین روش پرداخت قبض تلفن چیست؟ لیزر تگ: پرداخت قبض تلفن ثابت از راه درگاه های بانكی بیشتر از سایت و درگاه های مخابرات طول می كشد ازاین رو برای وصل شدن آنی تلفنی كه قطع شده، بهتر است از درگاه های تلفنی و یا پورتال استفاده نمود.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، درصورتی که قبوض تلفن ثابت در زمان مقرر پرداخت نشود، ابتدا خط یک طرفه شده و اگر باز هم این روند ادامه داشته باشد، منجر به مسدود شدن تلفن خواهد شد. زمانی که تلفن ثابت قطع می شود، مشترکان همچنان می توانند مبادرت به پرداخت قبض کرده تا تلفن خویش را وصل کنند و روش های مختلفی هم برای پرداخت قبوض وجود دارد.
استفاده از کد دستوری *۲۰۲۰#، پرتال شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir، شماره ۲۰۰۰ و سامانه مخابرات من همچون روش های پرداخت صورتحساب تلفن ثابت است. این در شرایطی است که اگر مشترکان از درگاه های بانکی مبادرت به پرداخت قبض کنند، فرآیندهای بانکی امکان دارد تا چند روز هم طول بکشد و در آن صورت تا زمان اعلام بانک، تلفن مشترک وصل نمی گردد و مشترک پیامکی دریافت می کند در خصوص اینکه بعد از پرداخت وجه، به مراکز امور مشتریان یا اداره مخابرات منطقه خود مراجعه نموده تا تلفنش وصل شود.
درحالی که روش های دیگر پرداخت همچون از راه شماره گیری ۲۰۰۰ یا پورتال مخابرات، امکان آنی وصل شدن تلفن را فراهم می آورد. در شرایطی که این روزها به علت انتشار کرونا در کشور، افراد از انجام سفرهای درون شهری و کارهای غیرضروری منع شده اند، بهتر است از این روش ها به پرداخت صورت حساب خود اقدام نمایند.
منبع:

1399/05/01
23:42:10
5.0 / 5
2386
تگهای خبر: سایت , شركت , مخابرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است