بازی لیزر تگ در ایران

اپلیكیشنی برای آشنایی با سرگرمی های اطراف

اپلیكیشنی برای آشنایی با سرگرمی های اطراف لیزر تگ: به تازگی اپلیكیشنی تولید شده كه با ویدئوهای ۱۰ ثانیه ای رویدادهای مختلفی در یك منطقه یا شهر را به كاربران خود نشان می دهد. هدف این برنامه كمك به كاربران برای یافتن تفریح و سرگرمی مناسب می باشد.


 Enke یك اپلیكیشن جدید iOS است كه به كاربران اجازه می دهد با ویدئوهای ۱۰ ثانیه ای كه روی نقشه دیجیتالی شهر منتشر می شود، از تفریحات و سرگرمی های اطراف خود با خبر شوند. این ویدئوها پس از ۲۴ ساعت خود به خود حذف می شوند.
محتویات این ویدئوها براساس غذا، خرید و سرگرمی ها تقسیم می شود.
ایده اصلی این اپلیكیشن به «ایوان داد» و «شیران ناناپراگسام» تعلق دارد. آنها به دنبال تولید اپلیكیشینی بودند كه افراد به كمك آن بتوانند برای وقت آزاد و تفریحات خود تصمیم گیری كنند.
اپلیكیشن مذكور با كمك برنامه Google Firecase همراه Google Places و Maps ساخته شده است. تمام محتویات نیز توسط كاربران آپلود می شود. به عبارت دیگر كاربران ویدئوهای ۱۰ ثانیه ای آپلود و سپس مكان آن را روی نقشه در اپلیكیشن مشخص می كنند.
ویدئو كلیپ ها با جزییات دیگر در مكان (از جمله ساعت برنامه، اطلاعات تماس و غیره) ارائه می شود. این اپلكیشن همچنین نشان می دهد در هر رویداد چند نفر شركت كرده اند.
نسخه اندروید این اپلیكیشن نیز تاپایان سال عرضه می شود.
 

1396/05/07
14:24:58
5.0 / 5
5176
تگهای خبر: اپلیكیشن , iOS , اندروید , سرگرمی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است