بازی لیزر تگ در ایران
آذری جهرمی خبر داد

اختصاص ۲۰ گیگابایت اینترنت مجانی به معلمان

اختصاص ۲۰ گیگابایت اینترنت مجانی به معلمان به گزارش لیزر تگ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اختصاص ۲۰ گیگابایت اینترنت مجانی به معلمان اطلاع داد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، در این روزها كه حضور افراد در مراكز آموزشی، اداری و اماكن عمومی كاهش یافته و بسیاری ماندن در خانه را ترجیح داده اند، برخی فعالیتهای كاری خویش را به صورت دوركاری انجام می دهند و دانش آموزان و دانشجویان هم از ابزارهای فناوری اطلاعات برای یادگیری از راه دور استفاده می نمایند، استفاده از دیتا افزایش یافته و این مورد منجربه كاهش كیفیت اینترنت شده است.
از طرفی با عنایت به این كه ویروس كرونا در كشور مهار نشده و تعداد مبتلایان به این ویروس روزبه روز افزایش می یابد، خیلی از كاربران خواهان امكاناتی همچون اینترنت مجانی برای گذراندن این اوقات در منازل بودند؛ موضوعی كه وزیر ارتباطات با آن موافقت نمود و از عرضه ۱۰۰ گیگابایت اینترنت مجانی ثابت اطلاع داد.
همینطور در شرایطی كه مراكز آموزشی، مدارس و دانشگاه ها برای پیشگیری از انتشار كرونا تعطیل شدند، استفاده از امكانات فضای مجازی از راهكارهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بود و این كه امكانات ویژه ای جهت آموزش مجازی و از راه دور فراهم گردد.
دراین راستا، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عرضه اینترنت مجانی با همكاری وزیر آموزش و پرورش برای معلمان اطلاع داده و در توییتر نوشت: یك هدیه ناقابل ۲۰ گیگابایت اینترنت مجانی برای معلمین عزیز آماده كردیم تا از زحمات آنها در تدریس به دانش آموزان در ایام تعطیلی تشكر نماییم. با رفتن به ⁦ICTGifts.Ir⁩ برای دریافت آن اقدام كنید. مهلت ثبت نام تا ۵ فروردین ۱۳۹۹ است.
1398/12/29
15:49:47
5.0 / 5
3502
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است