بازی لیزر تگ در ایران

لوگوی گوگل به مناسبت روز جهانی زن تغییر نمود

لوگوی گوگل به مناسبت روز جهانی زن تغییر نمود به گزارش لیزر تگ امروز گوگل لوگوی خویش را به مناسبت ˮروز جهانی زنˮ تغییر داد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، روز جهانی زنان بزرگداشتی است كه هر ساله در روز ۸ مارس برابر با ۱۸ اسفند برگزار می گردد و نقطه كانونی در جنبش حقوق بانوان است. گوگل هم با تغییر لوگو این روز پرارزش را گرامی داشت و با استفاده از این ابتكار جالب خود سبب می شود كاربران با باز كردن صفحه گوگل، لبخند بزنند و دریابند كه دنیا با ورود زنان مكان بهتری است.
در عكسی كه گوگل برای گرامیداشت این روز برگزیده، می توان تمامی زنان از نقاط مختلف جهان با نژادهای مختلف را مشاهده كرد كه دست در دست هم كنار هم ایستاده اند.
در این عكس زنان در سه ردیف مختلف ایستاده اند ك این مورد هم خودش به تنهایی داستانی در بر دارد. خانمهایی كه در ردیف اول قرار دارند و تصویر آن سیاه و سفید است؛ چونكه آنها زنانی هستند كه در دهه ۱۸۰۰ تا ۱۹۳۰ زندگی می كرده اند. ردیف دوم زنان را دهه ۱۹۵۰ تا ۱۹۸۰ را نشان داده است. ردیف سوم و آخر نماد زنان از دهه ۱۹۹۰ تا به امروز است.
زنان در سراسر جهان با وجود تمام مشكلات و چالش هایی كه دارند، اما دست از رؤیاها و اهداف خود نمی كشند و برای مفید بودن و داشتن فردایی درخشان تلاش می كنند. در بین تمام زنان جهان، زن هایی بودند و هستند كه با تمام سختی هایی كه مواجهند، گام های خویش را محكم و نیرومند برمی دارند و با تمام قوا برای اثبات جمله "ما زنان می توانیم" تلاش می كنند.1398/12/19
23:11:02
5.0 / 5
4022
تگهای خبر: كاربر , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است