بازی لیزر تگ در ایران
تحلیل گران می گویند؛

ویروس كرونا توسعه شبكه های نسل پنجم را به شدت كند كرد

ویروس كرونا توسعه شبكه های نسل پنجم را به شدت كند كرد به گزارش لیزر تگ گسترش ویروس كرونا سبب شده توسعه شبكه های نسل پنجم تلفن همراه كه پیش از این هم سرعت رضایت بخشی نداشت، باز هم كندتر شود.به گزارش لیزر تگ به نقل از ماركت واچ، ویروس كرونا از چین به خیلی از نقاط جهان منتقل شده و همین مسئله سبب شده كاركنان خیلی از شركت های فناوری به دوركاری روی آورده و در سر كار خود حاضر نشوند.
این بیماری همینطور سبب تعطیلی دفاتر و مراكز ده ها شركت فناوری در كشورهای مختلف جهان شده و همین مسئله راه اندازی و تكمیل دكل ها و سایت های نسل پنجم را متوقف كرده است.
تحلیل گران شركت فناوری اومدیا می گویند ویروس كرونا زنجیره تأمین نیازهای دنیای فناوری را مختل كرده و سبب تعطیلی موقت خیلی از صنایع حوزه الكترونیك شده است، این مسئله به زنجیره تولید محصولات و ابزار نسل پنجم كه هنوز به درستی شكل نگرفته بود هم به شدت لطمه زده است.
به گفته آنان این مسئله در آینده وخیم تر شده و حتی تولید نیمه هادی ها و نمایشگرهای مورد نیاز سازندگان گوشیهای هوشمند را هم مختل می كند. دامنه این مسئله هم اینك به حوزه تولید تجهیزات شبكه ای هم كشیده شده و بنابراین نه شبكه های نسل پنجم بر مبنای برنامه ریزی از قبل انجام شده راه اندازی می شوند و نه گوشیها و سایر وسایل سازگار با آنها بزودی تولید خواهند شد.


منبع:

1398/12/09
14:32:06
5.0 / 5
3497
تگهای خبر: تلفن همراه , تولید , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است