بازی لیزر تگ در ایران

۸۲ اختراع ثبت بین المللی شد

۸۲ اختراع ثبت بین المللی شد لیزر تگ: با حمایت كانون پتنت، 82 پتنت ایرانی در دفاتر ثبت اختراع خارجی ثبت گردید.



به گزارش لیزر تگ به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پشتیبانی از ثبت اختراع در دفاتر معتبر خارجی یكی از اقدامات كانون پتنت معاونت علمی و فناوری در امتداد تولید ثروت از مالكیت فكری و ایجاد بازار اختراعات و كسب درآمد از آنها است.
كانون برای تحقق این هدف خدماتی مانند ثبت اختراع در سیستم های پتنت معتبر جهان مانند «USPTO» و «EPO» و حمایت ۹۰ درصدی از كل هزینه های ثبت در ادارات معتبر ثبت اختراع را انجام می دهد. تا كنون مخترعان ایرانی با دریافت این حمایت ها موفق به ثبت بین المللی ۸۲ اختراع شدند.
و همین طور تا كنون یك هزار و ۶۸۸ درخواست در سامانه كانون برای دریافت حمایت ثبت شده كه از این تعداد ۲۷۴ پرونده بعد از ارزیابی مورد تایید قرار گرفته است.
همچنین ترویج و انتشار مفاهیم و موضوعات در رابطه با حقوق مالكیت فكری برای آگاهی بخشی به مخاطبان عام، توانمندسازی كارشناسان دفاتر مالكیت فكری دانشگاه ها و مراكز آموزش عالی كشور، برگزاری سمینارها و كارگاه های آموزشی مالكیت فكری دانشگاه ها و شركت های دانش بنیان، ایجاد بانك اطلاعاتی از فناوری ها و اختراعات پتنت شده و معتبر از دیگر اهدافی است كه در این كانون دنبال می شود.


منبع:

1398/10/16
13:17:40
5.0 / 5
4043
تگهای خبر: آموزش , اطلاعات , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است