بازی لیزر تگ در ایران

سواستفاده دولت هند از توئیتر برای جلب پشتیبانی از قانون جنجالی

سواستفاده دولت هند از توئیتر برای جلب پشتیبانی از قانون جنجالی به گزارش لیزر تگ دولت هند برای جلب حمایت عمومی از اصلاحیه جنجالی قانون شهروندی این كشور به سواستفاده از توئیتر پرداخته است.به گزارش لیزر تگ به نقل از انگجت، حزب بهاراتیا جاناتای هند كه دولت را در اختیار دارد، به جهت اینكه بخش زیادی از مردم این كشور را حامی اصلاحیه قانون شهروندی نشان دهد، هزاران نفر از اعضا و هواداران خویش را وادار به فعالیت گسترده در توئیتر كرده و این افراد با همكاری و هماهنگی یكدیگر به صورت دسته جمعی یك شماره تلفن نمادین را برای نشان دادن پشتیبانی از قانون مورد اشاره به اشتراك گذاشته اند.
به افرادی كه در پشتیبانی از قانون مذكور در توئیتر به فعالیت پرداخته اند، وعده های مختلفی داده شده كه همچون آنها می توان به دسترسی به خدمات مجانی نتفلیكس تا بهره مندی از فرصت های شغلی اشاره نمود.
بر اساس گزارش رسانه های افشاگر هندی این تحركات تحت نظارت آمیت شاو وزیر كشور هند صورت گرفته كه برای نخستین بار شماره مورد اشاره را در توئیتر به اشتراك گذاشته است. دولت هند با برنامه ریزی برای اعطای تابعیت به مهاجران غیرقانونی غیرمسلمان كشورهای همسایه جنجال بزرگی در این كشور بوجود آورده است.

1398/10/15
13:18:55
5.0 / 5
4582
تگهای خبر: خدمات , گجت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است