بازی لیزر تگ در ایران
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری مطرح كرد:

تحریم ها بهترین فرصت برای رونق دادن به تولیدات داخلی است

تحریم ها بهترین فرصت برای رونق دادن به تولیدات داخلی است به گزارش لیزر تگ دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری اظهار داشت: تحریم ها بهترین فرصت برای رونق دادن به تولیدات داخلی است.به گزارش لیزر تگ به نقل از معاونت علمی و فناوری، مصطفی قانعی درجمع مدیران و سیاست گذاران صنایع دارویی كشور با اشاره به این كه دانش بنیان های زیستی بازیگران فعال زیست بوم فناوری و نوآوری هستند، اظهار داشت: برمبنای آمارهای موجود، ۶۰ درصد صادرات دانش بنیان كشور مربوط به حوزه زیست فناوری است. با عنایت به فعالیت خوب دانش بنیان های دارویی در كشور می توانیم مدعی شویم كه ایران در حوزه زیست فناوری رشد بسیار خوبی داشته است.
بنا بگفته دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، توسعه ایران در حوزه زیست فناوری پزشكی قابل قبول و مناسب می باشد و با كمك متخصصان بومی كشور توانسته ایم در كنار تامین نیازهای داخلی به صادرات هم فكر نماییم.
وی اضافه كرد: محصولات زیستی ایرانی مورد استقبال كشورهای دیگر قرار دارد؛ روسیه، عراق، سوریه، پاكستان، مالزی و تركیه از مشتریان پروپا قرص این محصولات ایرانی هستند. البته كشور آرژانتین نیز برای خرید محصولات زیستی ایرانی درخواست دارد كه در حال مذاكره و رای زنی با این كشور هستیم.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاكید بر این كه ارزش تولیدات محصولات زیستی در كشور قابل توجه است، بیان كرد: محصولات زیستی ایرانی حدود یك میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار ارزش آفرینی كردند كه باید تلاش نماییم با برنامه درست به افزایش این مبلغ فكر نماییم.
قانعی، دور زدن تحریم ها به كمك زیست فناوری را یكی از كاربردهای این علم نافع دانست و بر رونق تولید محصولات زیستی در كشور تاكید نمود.
به گفته دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تحریم ها بهترین فرصت برای رونق دادن به تولیدات داخلی است.


منبع:

1398/09/10
20:55:09
5.0 / 5
3955
تگهای خبر: بازی , تولید , فناوری , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است