بازی لیزر تگ در ایران

ایران مقره های اندازه گیری كمیت های برق تولید كرد

ایران مقره های اندازه گیری كمیت های برق تولید كرد لیزر تگ: مقره یا گیره چینی پایه عایقی است كه برای اتصال كابل های برق با برج انتقال برق به كار می رود. یك شركت دانش بنیان این مقره ها را تولید كرد.به گزارش لیزر تگ به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، امیر ناصر صیرفیان مدیرعامل یك شركت دانش بنیان اظهار داشت: اتوماسیون توزیع، شركت های توزیع برق را قادر می سازد تا شبكه توزیع را بتوانند ازراه دور مونیتور، هماهنگ و كنترل كنند.
وی افزود: شركت های توزیع برقی كه سیستم اتوماسیون توزیع را در محدوده تحت پوشش شان پیاده می كنند، به منافعی همچون بهره اقتصادی ناشی از عملكرد شبكه توزیع در محدوده اسمی طراحی شده، كاهش تلفات سیستم و كاهش میزان عدم رضایت (شكایات) مشتریان (مصرف كنندگان)دست پیدا می كنند.
وی بیان كرد: منافع فوق با انجام موارد مونیتورینگ و ثبت اطلاعات الكتریكی خطوط توزیع، كاهش توان راكتیو در پست ها و خطوط توزیع به منظور كنترل اتوماتیك بانكهای خازنی سوییچ شونده، آشكار سازی عیوب در تجهیزات، گذرا ها و هارمونیك های شبكه و... قابل دستیابی است.
این فعال فناور درباره خدمات قابل ارائه توسط این شركت بیان كرد: این فعال فناور درباره خدمات قابل ارائه توسط این شركت بیان كرد: یكی از اصلی ترین معایب مقره های پرسلانی، شكنندگی آنهاست. با در نظر گرفتن قیمت انواع مختلف مقره های پرسلانی و بوشینگها و احتمال بالای ترك خوردگی و لب پریدگی آنها روش مناسبی جهت تعمیر كه موجب جلوگیری از پرداخت هزینه بالای تعویض مقره را نماید، ضروری می باشد.
وی افزود: پس از انجام آزمایش هایی، روشی جهت ترمیم مقره در محل پست با استفاده از تزریق مواد پلیمری به ثبت رسید و سپس كلیه حقوق بهره برداری به شركت واگذار شد. با استفاده از این روش كلیه مشخصات ظاهری، عایقی و خزشی مقره به سطح یك مقره سالم ارتقاء پیدا می كند.
صیرفیان تصریح كرد: ساخت این تجهیزات از فناوری بالایی برخوردارست و در دنیا چند كشور قلیل مانند آمریكا، دانمارك و آفریقای جنوبی این محصول را تولید می كنند.
وی درباره قابل رقابت بودن این محصول با نمونه مشابه خارجی آن بیان كرد: این محصول از نظر كیفیت و كارایی هیچ كمبودی نسبت به نمونه خارجی آن ندارد و از نظر قیمتی نیز حدود ۵۰ درصد ارزان تر است.
این فعال فناور اضافه كرد: در حال حاظر به سبب آن كه این محصول جزو تجهیزات ضروری و فوری شركت های برق نیست استقبال خوبی از خرید این تجهیزات صورت نمی گیرد بدین سبب اگر منابعی مالی در اختیار خریداران قرار بگیرد این شركت توان به كارگیری ۳۰ نیروی كار را دارد.


منبع:

1398/09/10
14:54:20
5.0 / 5
4791
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است