بازی لیزر تگ در ایران

شناسایی ۳۵ واحد تولیدی ارز دیجیتال در جنوب استان تهران

شناسایی ۳۵ واحد تولیدی ارز دیجیتال در جنوب استان تهران به گزارش لیزر تگ معاون شركت توزیع نیروی برق استان تهران در جنوب این استان از شناسایی ۳۵ واحد تولیدكننده ارز دیجیتال در شهرستان ری اطلاع داد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، داود رحیمی اظهار داشت: از این تعداد چهار واحد در شهرستان ری، یك واحد در خاوران و ۳۰ واحد در كهریزك مشغول به فعالیت بودند كه بعد از شناسایی و تغییر تعرفه های آنها از كشاورزی و صنعتی به تعرفه تجاری، در نهایت مبلغ ۱۷ میلیارد و ۴۹۳ میلیون و ۶۱۹ هزار ریال مابه التفاوت بهای برق مصرفی از واحدهای مذكور دریافت شد.
سرپرست منطقه برق شهرستان ری، تعداد مشتركان این شهرستان را حدود ۳۲۲ هزار مشترك اعلام نمود و اظهار داشت: بیشتر از ۲۰ درصد فروش انرژی شركت توزیع نیروی برق استان تهران مربوط به شهرستان ری است و میانگین تلفات انرژی برق این شهرستان ۸.۵۷ درصد است كه ۶.۲۹ درصد از میانگین تلفات مناطق تحت پوشش آن شركت پایین تر است.
وی خاطرنشان كرد: در جهت كاهش تلفات، كاهش خاموشی ها، انرژی توزیع نشده و كاهش آمار سرقت از شبكه های تحت پوشش این منطقه، پارسال هفت طرح جهادی در شهرستان ری با هزینه ای بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال برگزار و نسبت به تعویض شبكه فرسوده سیمی و جایگزینی كابل های خودنگهدار اقدام شد.
رحیمی با اشاره به فعالیت های گسترده فرهنگی و فنی مدیریت مصرف برق در شركت توزیع نیروی برق استان تهران جهت عبور موفق از دوره اوج مصرف برق در تابستان سال جاری اظهار داشت: سهمیه ابلاغی از جانب شركت توانیر به شركت توزیع نیروی برق استان تهران جهت كاهش اوج مصرف ۴۷۷ مگاوات است كه از این میزان نزدیك به ۱۰۴ مگاوات مربوط به شهرستان ری است.
وی ادامه داد: استفاده از مولدهای خودتأمین مؤسسات دولتی، كشاورزان و صنایع در ساعات اوج مصرف، تعویض ۱۲ هزار و ۲۲۴ لامپ پرمصرف و جایگزینی لامپ های ال ای دی و سرویس ۲۰۸ كولر آبی در ادارات این شهرستان از دیگر طرح های انجام شده جهت كاهش مصرف انرژی برق در دوره اوج مصرف بوده است.
بنا بر اعلام وزارت نیرو، معاون شركت توزیع نیروی برق استان تهران در جنوب این استان با اشاره به مصوبه هیئت دولت در خصوص اجبار تأمین ۲۰ درصد از برق مصرفی ساختمان های مؤسسات، دانشگاه ها و نهادهای دولتی از انرژی های تجدیدپذیر اظهار داشت: منطقه برق ری در این زمینه پیشتاز بوده و الان یك نیروگاه خورشیدی پنج كیلوواتی در این منطقه راه اندازی شده است.
وی تعداد نیروگاه های تجدیدپذیر در شهرستان ری را هفت نیروگاه اعلام نمود و اضافه كرد: از این تعداد، دو نیروگاه در كهریزك، چهار نیروگاه در ری و یك نیروگاه در خاوران است، علاوه بر اینكه نیروگاه خورشیدی تصفیه خانه جنوب تهران با ۴۲۰ كیلووات تولید برق بزرگترین نیروگاه تجدیدپذیر در جنوب استان تهران به حساب می آید.
منبع:

1398/04/25
16:01:54
5.0 / 5
4181
تگهای خبر: تولید , دیجیتال , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است