بازی لیزر تگ در ایران

مودم های جیبی گران و از دور خارج شدند

مودم های جیبی گران و از دور خارج شدند به گزارش لیزر تگ مودم های جیبی مدتی است كه دیگر در بازار موجود نیستند و دلیل عمده ی آن هم مشكلات ارزی ذكر شده است.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، مودم های جیبی، مودم هایی هستند كه می توان در آن سیمكارت قرار داد و با عرضه نسل 3 و 4 اینترنت مورد استقبال بسیار قرار گرفتند. استفاده از مودم جیبی در حال سفر و یا هنگامی كه اتصال از راه تلفن ثابت و یا اینترنت ثابت دلخواه نیست، می تواند برای اتصال به اینترنت مورد توجه قرار گیرد. علیرغم این به نظر می آید اخیراً مودم های جیبی در بازار كم یاب و به تعبیری نایاب شده اند.
درواقع با افزایش نرخ ارز از یك سال گذشته، تقریباً تمامی كالاها گرفتار تغییرات اساسی در قیمت شدند و وسایل الكترونیكی هم از این قاعده مستثنی نبودند. حتی به علت این كه كالاهای حوزه فناوری اطلاعات عمدتاً وارداتی هستند و برای وارد كردن آنها، نیازمند ارز هستیم، وسایل الكترونیكی از گوشی و لپ تاپ تا مودم ها هم تحت تأثیر این افزایش نرخ ارز قرار گرفتند.
از طرفی با عنایت به تغییر قیمت دلار، قیمت مودم ها گرفتار تغییر جدی شده است؛ به نحوی كه اگر مودمی تا قبل از افزایش نرخ ارز ۲۰۰ هزار تومان بود، با این تغییرات به قیمت ۷۰۰ هزار تومان رسید و مشترك دیگر برایش توجیه ندارد كه بخواهد چنین هزینه ای بدهد. از سوی دیگر تأمین ارز برای خریداری مودم و وارد كردن آن به بازار هم گرفتار مشكل است.
در این زمینه محمدرضا منصوری - معاون فروش شركت ارتباطات ایرانسل- به ایسنا اظهار داشت: با عنایت به مشكلات بازار ارز، مدتی در عرضه مودم های همراه ایرانسل مشكلاتی بوجود آمده بود، اما با عنایت به برطرف شدن موارد پیش رو و همینطور همكاری هایی كه با تولیدكنندگان داخلی شروع كرده ایم، امیدواریم بزودی مودم های همراه جدید برای مصرف كاربران وارد بازار شود.1398/03/28
13:58:10
5.0 / 5
4382
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است