بازی لیزر تگ در ایران
هشدار به كاربران؛

فیس بوك: ما می توانیم بد باشیم

فیس بوك: ما می توانیم بد باشیم لیزر تگ: دامنه انتقادها از شبكه های اجتماعی مانند فیس بوك این روزها گسترش یافته و كار به جایی رسیده كه خود فیس بوك از خودش انتقاد می كند.به گزارش لیزر تگ به نقل از مركوری نیوز، فیس بوك روز گذشته در وبلاگ خود مطلبی منتشر و اذعان كرده كه وقت گذرانی در این شبكه اجتماعی ممكن است برای افراد بد باشد.
در این مطلب اخطار داده شده كه كاربران فیس بوك نباید از این شبكه اجتماعی تنها برای مصرف اطلاعات استفاده كنند، بلكه باید از این طریق به دنبال تعامل با خانواده و دوستان خود هم باشند.
منتقدان فیس بوك می گویند شعار این شبكه اجتماعی نزدیك تر كردن جهانیان به یكدیگر است، اما فیس بوك در عمل سبب جداشدن مردم جامعه از یكدیگر شده است. برخی مدیران سابق فیس بوك هم در مصاحبه هایی در ماه های اخیر بر این مساله تاكید كرده اند.
در این مطلب وبلاگی همینطور آمده است: تعامل با افرادی كه به آنها اهمیت می دهید، می تواند به نفع شما باشد. در عین حال تماشای صرف دیگران از حاشیه ممكن است حالتان را بدتر كند. دیوید گینزبرگ مدیر واحد تحقیقات فیس بوك و نویسنده این مطلب همینطور به نتیجه تحقیقات دانشگاه میشیگان در مورد فیس بوك اشاره كرده كه نشان داده است دانشجویانی كه از فیس بوك تنها برای مصرف اطلاعات بهره برده اند، در مقایسه با افرادی كه از آن برای گپ زدن با دوستان و اعضای خانواده هم بهره گرفته اند شرایط روحی بدتری داشته اند.
علاوه بر این، شرایط روحی كاربرانی كه با استفاده از به اشتراك گذاری مطلب، نظر دادن و غیره با دیگران در تعامل بوده اند هم بهتر از افرادی بوده كه تنها مطالب فیس بوك را مطالعه می كنند.

1396/09/26
23:38:24
5.0 / 5
4986
تگهای خبر: شبكه اجتماعی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است