بازی لیزر تگ در ایران

تاثیر اپیلاسیون بر شل شدگی پوست صورت

تاثیر اپیلاسیون بر شل شدگی پوست صورت به گزارش لیزر تگ بسیاری از خانم ها برای از بین بردن موهای زاید صورت، از اپیلاسیون استفاده می كنند ولی غافل از این هستند كه اپیلاسیون باعث از بین رفتن تدریجی بافت زیرین نگهدارنده پوست و در نتیجه شل شدگی پوست می گردد. در ادامه مطلب زیر در مورد اپیلاسیون و شل شدگی پوست صورت مطالب بیشتری را برای شما بیان خواهیم كرد.


از بین بردن موهای زائد با استفاده از روش الكترولیز موجب ایجاد اسكار و سوراخ شدن سطح پوست می شود.خانم صادقیان با اشاره به روش های موقت و دائمی رفع موهای زاید بدن اظهار كرد: روش های موقت موزدایی بدن عموما فاقد خطر است و تنها پس از استفاده از این روش ها عوارض موقتی مانند ایجاد آكنه دارد.
 
وی با بیان اینكه استفاده دائمی از روش های موقت موزدایی عارضه ای برای پوست به دنبال ندارد، اضافه كرد: باورهای رایج مانند شل شدن و یا پیری پوست در خصوص برخی از روش های موقت موزدایی وجود دارد كه نادرست است و مواردی مانند شل شدن و یا پیری پوست ارتباطی با رفع موهای زاید پوست با روش های غیر دائمی اپیلاسیون ندارد.
 
این متخصص پوست با اشاره به باور نادرست آسیب پوست با رفع موهای زاید از روش های غیر دائم تصریح كرد: یكی از روش های حال حاضر كه از آن به فراوانی استفاده می شود روش لیزر است كه در آن فولیكول مو به دفعات سوزانده می شود و در نتیجه تعداد فولیكول های مو كاهش می یابد.
 
صادقیان با بیان اینكه لیزر را نمی توان یك روش دائمی برای رفع موهای زائد عنوان كرد، خاطرنشان كرد: علاوه بر لیزر، در گذشته از الكترولیز نیز استفاده می شد كه استفاده از آن موجب ایجاد اسكار و سوراخ شدن سطح پوست می شود و توصیه نمی شود.وی با بیان اینكه فرقی نمی كند كه از كدام روش برای رفع موهای زاید استفاده شود، خاطرنشان كرد:
 
در هر دو حالت چه به صورت موقتی و چه به صورت لیزر، موها مجدد رشد می كند اما با این وجود می توان از لیزر به عنوان یك روش دایمی برای رفع موهای زاید نام برد.
1396/04/24
18:20:14
5.0 / 5
5761
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است