بازی لیزر تگ در ایران

تاثیر اپیلاسیون بر قسمت های مختلف بدن

تاثیر اپیلاسیون بر قسمت های مختلف بدن لیزر تگ: اگر شما هم جز افرادی هستید كه نمی دانید برای از بین بردن موهای زائد بدنتان كدام روش بهتر است در این جا تاثیر اپیلاسیون بر قسمت های مختلف بدن را برای شما بیان می كنیم.


لیزر، تیغ، كرم های موبر، دستگاه موبر برقی و… . اگر چه تكنیك های اپیلاسیون متعدد هستند، اما باید برای هر ناحیه از بدن متناسب با خودش، بهترین شیوه را انتخاب كرد: نكاتی كه در این نوشتار ذكر می كنیم به انتخاب درست شما كمك می كند.
مهم ترین معیارها برای انتخاب روش اپیلاسیون عبارتند از: حساسیت ناحیه‌ی مورد نظر و لزوم دست یابی به نتیجه ای كمابیش طولانی. عناصر دیگری نیز دخیل اند مانند درجه‌ی حساسیت، بودجه‌ی شما یا حتی رنگ موی بدن تان…
 
پاها
در ناحیه‌ی پاها، تقریباً تمام روش ها مجاز هستند، البته استفاده از موم ولرم ارجحیت دارد زیرا حدود دو هفته پاها را خالی از مو نگه می دارد. از استعمال موم سرد اجتناب كنید، موم سرد، موهای نرم و پرزها را تبدیل به موهای سفت و كلفت می كند. ضمناً استفاده از تیغ در ناحیه‌ی پاها را هم محدود كنید به موارد اورژانس و فوری زیرا تیغ هم باعث رویش سریع موهای ناخوشایند و زبر خصوصاً در ماهیچه های پا می شود.
 
دست ها و بازوها
موهای این ناحیه آزاردهنده هستند خصوصاً اگر تیره و زیاد باشند، پرزهای روی دست را می توان با استفاده از لیزر از بین برد، این روش موزدایی بسیار پایدار و طولانی مدت است. انتخاب دیگر شما می تواند دكُلره كردن ( بی رنگ كردن ) موها باشد، این روش از لیزر ارزان تر تمام خواهد شد. از استفاده از تیغ و خودتراش برای این ناحیه خودداری كنید زیرا باعث رویش سریع موهای زبر خواهد شد.
 
بالا تنه
ناحیه‌ی بالا تنه بسیار حساس است، اما برای موزدایی آن می توان از چندین روش بهره برد. استفاده از كرم های موبر كه به واسطه‌ی واكنش های شیمیایی موها را از بین می برند، آسان است اما آسیب هایی به پوست می رساند كه تا چند روز باقی می ماند. روش قدیمی موم همچنان به روز و مؤثر است اما استفاده از آن در این ناحیه كه پوستش بسیار حساس و ظریف است، دردناك خواهد بود. برخی افراد اپیلاسیون توسط آنچه موم شرقی نامیده می شود را ترجیح می دهند، در واقع این موم از تركیب عسل و آب لیمو ترش به دست می آید، این طور گفته می شود كه این نوع موم كمتر تحریك كننده است… در این ناحیه هم استفاده از تیغ و خودتراش توصیه نمی شود زیرا می تواند باعث بروز التهاب های كوچك در این ناحیه‌ی حساس شود…
زیر بغل
این ناحیه بسیار حساس است و گاهی با موم، موزدایی می شود. زیر بغل از معدود جاهایی است كه استفاده از تیغ و خودتراش در آن مجاز است. فراموش نكنید كه پوست را با كف اصلاح بپوشانید، ضمناً باید از خودتراش زنانه استفاده كنید كه از نوع مردانه‌ی آن خشونت و سختی كمتری دارد. به هیچ وجه بلافاصله پس از موزدایی این ناحیه توسط تیغ، از دئودرانت یا عطر استفاده نكنید زیرا ممكن است برخی مواد سمی از بریدگی های بسیار كوچك بهره برده و وارد بدن تان شوند. از دكُلره كردن موهای این ناحیه به خاطر ظاهر زشت و موم سرد به خاطر كم اثر بودنش اجتناب كنید. اگر بودجه تان می رسد، از بین بردن موها توسط لیزر نیز مجاز است.
 
صورت
در ناحیه‌ی صورت، پرزهای اطراف لب ها را به آسانی و به كمك باندهای موم سرد كه از قبل بریده شده و آماده‌ی مصرف است، می توانید از بین ببرید. این روش باعث می شود كه یكی دو هفته از شر موها در امان باشید. در صورت وجود موهایی بیشتر از حد طبیعی، راه حل دیگری وجود دارد و آن استفاده از موچین است. دكُلُره كردن موها نیز انتخاب دیگری است اما ایرادش این است كه مو سر جایش می ماند و در نتیجه پوست صورت دیگر صاف و درخشان نخواهد بود. بهترین روش موزدایی صورت استفاده از لیزر است كه به كمك آن تا مدت های مدیدی در این ناحیه خبری از مو نخواهد بود.
این موارد بهترین راهكارها برای خلاصی از موهای زائد در چند هفته می باشد .
1396/04/23
22:47:04
5.0 / 5
5055
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است