بازی لیزر تگ در ایران

نمایشگاه رسانه های دیجیتال  برگزار می شود؟

نمایشگاه رسانه های دیجیتال  برگزار می شود؟ لیزر تگ: دبیر اجرایی دوازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال  برگزار نشدن این نمایشگاه را نادرست خواند و اعلام نمود كه  بعد از اربعین، جلسه ای برای تعیین تاریخ برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال تشكیل می گردد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، سید مرتضی موسویان، رییس مركز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مرداد ماه امسال اعلام نموده بود كه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال نهم تا پانزدهم آبان ماه در مصلی تهران برگزار می گردد اما از اواخر مهرماه تابحال اخباری در خصوص به تعویق افتادن زمان برگزاری نمایشگاه منتشر می گردد.
در همین راستا دبیر اجرایی دوازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال چند روز قبل به ایسنا توضیح داد كه برنامه ریزی خوبی برای برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال صورت گرفته اما به علت حضور اغلب فعالان این حوزه در مراسم باشكوه اربعین حسینی و برگزاری نمایشگاه تلكام پیش از نمایشگاه رسانه های دیجیتال امسال و مشكلات مالی شركت ها برای حضور در چند نمایشگاه به فاصله كمتر از یك ماه، سبب شده كه تشكل های حوزه رسانه های دیجیتال و فعالان این حوزه درخواست جابه جایی زمان برگزاری نمایشگاه را داشته باشند.
با این وجود در شرایطی كه برگزاركنندگان نمایشگاه صرفا از تعویق در زمان برگزاری خبر می دهند، خبرهایی از برگزار نشدن نمایشگاه رسانه های دیجیتال هم به گوش می رسد.
موحد، دبیر اجرایی دوازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال امروز در گفت وگویی با ایسنا خبر برگزار نشدن را نادرست خواند و تصریح كرد كه زمان برگزاری نمایشگاه را به تعویق انداخته اند تا موسسات فرهنگی كه در مراسم اربعین شركت خواهند كرد، بتوانند در نمایشگاه حضور پیدا كنند.
در نهایت او از تشكیل جلسه سیاستگذاری نمایشگاه پس از اربعین، برای تعیین زمان برگزاری نمایشگاه خبرداد.1397/08/02
22:04:44
5.0 / 5
4640
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است