بازی لیزر تگ در ایران
به طور خودكار؛

پهپادی كه برای مشتریان قهوه ارسال می كند

پهپادی كه برای مشتریان قهوه ارسال می كند لیزر تگ: شركت IBM حق امتیاز اختراع یك وسیه نقلیه خودران هوایی را ثبت كرده كه می تواند بدون درخواست كارمندان یك اداره یا مشتریان یك كافه برای آنها یك فنجان قهوه بیاورد.به گزارش لیزر تگ به نقل از تلگراف، این پهپاد با استفاده از حسگرها تشخیص می دهد چه زمان افراد به یك نوشیدنی نیاز دارند. برای این منظور پهپاد مذكور حركت های خاص دست را رصد یا وضعیت شناختی از پیش تعیین شده كاربر(pre-determined cognitive state) را ارزیابی می نماید.

در مرحله بعد پهپاد همراه دستگاهی كه فنجان قهوه را نگه می دارد مانند یك كیسه پلاستیكی، به سمت فرد پرواز می كند. همینطور در یك نمونه نشان داده شده قهوه به صورت مستقیم از پهپاد در لیوان كاربر ریخته می گردد.
به هرحال این حق امتیاز تشریح می كند چگونه یك پهپاد با ارزیابی وضعیت شناختی كاربر تشخیص می دهد او به یك فنجان قهوه نیاز دارد.
در توضیحات آن آمده است: ارزیابی و تخمین عملیات های پهپاد برپایه خصوصیت هایی مانند كیفیت خواب، تقویم الكترونیكی، نشانگرهای بیومتریك، فشار خون، اندازه مردمك چشم، تحلیل حالت صورت، زمانی كه فرد از خواب بیدار شده و تحلیل حركات دست انجام می گردد.
همینطور پهپاد به یك سرور متصل است كه دقیقا نشان داده است وسیله نقلیه باید به كجا برود.
این پهپاد حتی عادت های قهوه خوردن كاربر را در نظر می گیرد تا پیش بینی نماید در كجا و چه زمانی او به فنجان بعدی قهوه نیاز دارد.
با گذشت زمان این سیستم می تواند دفعات و مكان هایی كه افراد تمایل دارند قهوه بخورند را بیاموزد و با كمك این تاریخچه ارسال قهوه برای فرد یا یك مكان خاص را شخصی سازی كند.
البته پهپاد مجهز به پروفایل ترجیحات كاربر است و می تواند قهوه را با شیر یا فیلتر مخصوص برای كاربر ببرد.

1397/06/06
14:24:48
5.0 / 5
4908
تگهای خبر: كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است