بازی لیزر تگ در ایران
برای ششمین دوره؛

نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران برگزار می گردد

نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران برگزار می گردد لیزر تگ: در سال پشتیبانی از كالای ایرانی ششمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران سوم تا ششم دی ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.به گزارش لیزر تگ به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همانند سال قبل نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، در سیزده بخش موضوعی «نفت و پتروشیمی، برق، الكترونیك و نرم افزار، عمران و ساختمان، مكانیك، شیمی و متالوژی، كشاورزی و محیط زیست، فیزیك پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشكی و زیست مواد، تجهیزات تست و آزمون صنعتی و خدمات كالیبراسیون» برگزار می گردد.
پیمان صالحی، معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به چگونگی روند برگزاری این نمایشگاه و قوانین مربوطه اظهار نمود: حضور قطعی ثبت نام كنندگان در نمایشگاه بعد از تأیید فنی محصولات آن ها و محرز شدن نقش آنان در بومی سازی و دستیابی به فناوری ساخت و یا تولید محصولات امكان پذیر خواهد بود.
وی اضافه كرد: محصولات هم مطابق سال های قبل با دو سنجه سطح فناوری ذاتی و میزان بومی سازی، ارزیابی و سطح بندی می شوند و شركت ها می توانند دستورالعمل ارزیابی فنی محصولات را در سایت نمایشگاه مشاهده كنند.
معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی در مورد حمایت های این نمایشگاه اضافه كرد: معاونت علمی و فناوری در كنار كارهای فرهنگ ساز و ترویجی در حوزه اقتصاد دانش بنیان مانند برگزاری جشنواره ایران ساخت كار تحریك تقاضا و تولید بازار هم انجام می دهد.
وی اظهار داشت: در جهت پشتیبانی از تولیدكنندگان و فناوران داخلی از ۱۰ تا ۵۰ درصد قیمت محصولات خریداری شده توسط مراكز علمی و پژوهشی دولتی را، بر مبنای آیین نامه سطح بندی، بعنوان كمك بلاعوض پرداخت می كند، همانند دوره های گذشته، حمایت ها از فناوری های سطح اول تا سوم صورت می گیرد.
معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری با اشاره به یكی از دغدغه های معاونت در مورد برگزاری نمایشگاه، اظهار داشت: عرضه تسهیلاتی برای خریداران بخش خصوصی و تولید یك بستر دائمی برای همرسانی عرضه و تقاضا در طول سال، فارغ از برگزاری نمایشگاه همواره یكی از دغدغه های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بوده است. بنابراین به منظور تولید مجرای جدید توسعه بازار محصولات، صندوق توسعه فناوری نانو بعنوان كارگزار مالی نمایشگاه، با حمایت معاونت علمی و فناوری، طرح فروش بدون یارانه را شروع كرده است.
به گزارش لیزر تگ به نقل از مهر، در دوره پنجم نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران كه اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ برگزار شد، ۳۷۰ شركت بیش از ۹۵۰۰ مدل-محصول را عرضه كردند كه منجر به فروش قطعی ۵۸ میلیارد تومان شده است.

1397/05/28
00:06:28
5.0 / 5
4687
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است