بازی لیزر تگ در ایران

جزئیات اطلاعات شما توسط گوگل فروخته می شود!

جزئیات اطلاعات شما توسط گوگل فروخته می شود! لیزر تگ: باید بدانید شركت های فناوری مشتاق اطلاعات هستند و علاقه آنان در كسب اطلاعات شخصی بیشتر از هر چیزی دیگری است و با استفاده از این داده ها بازار تجهیزات خویش را رونق می دهند. خیلی از افراد گوگل را مركز اینترنت می دانند و در نتیجه اشتیاق گوگل در كسب اطلاعات كاربران بیشتر از دیگر  مرورگرهاست.


به گزارش لیزر تگ به نقل از نیوزوویك، هفته گذشته شركت گوگل اعلام نمود كه به كاربران خود در این مورد اطمینان می دهد كه دسترسی شبكه های تبلیغاتی به اطلاعات شخصی آنان را كنترل كند.
فیلپه د لوراند پیر پل، مدیر یكی از محصولات در یك پست وبلاگی نوشت كه شركت، «تنظیمات آگهی» و «چرا این آگهی» را به روز كرده است تا نشان دهد گوگل چه اطلاعاتی در مورد كاربران به دست آورده است.
اگر شخصی سازی آگهی كاربر روشن باشد آگهی جدید نشان داده است چه بازاریابی برای كاربر مناسب می باشد. اگر كاربر علاقه مند به تماشای فیلم های اكشن است و یا بازی های كامپیوتری یا مالیات آنلاین انجام می دهد، گوگل جنسیت كاربر را می داند و لینك شبكه های بازاریابی مناسب را در وب سایتی جداگانه نشان داده است.
هم اكنون با استفاده از ابزار جدید گوگل كاربران قادرند تبلیغات را بر مبنای موضوعات مورد نظر خود غیرفعال كنند. پیر پل نوشت: غیرفعال كردن یك عامل به این مفهوم است كه نیازی به دریافت تبلیغات در این مورد نیست.
به علت مشكلاتی كه برای شركت فیسبوك رخ داد، گوگل خویش را از رقبا جدا كرده و بر مبحث غیر فروشی بودن اطلاعات شخصی كاربران مانند نام و آدرس ای میل تاكید دارد و البته استفاده آنلاین كاربران از سایت های مختلف را به فروش می گذارد.
گوگل بازدید از وب سایت های مختلفی مانند وب سایت های فیلم، مكان شما، اطلاعات دستگاه و آدرس IP را ذخیره كرده و هدف خویش را از این مورد عرضه خدمات بهتر، ارتقاء فناوری و جست وجوی بهتر وب عنوان می كند.
امروزه خیلی از كسب وكارها مبتنی بر تبلیغات است و درنتیجه سرویس ها و خدمات اینترنتی با بررسی علاقه كاربران به كسب و كار خود رونق می دهند و معتقدند تبلیغات برای همه آزاد است. ارجون نارایان، مدیر اجرایی گوگل اظهار كرده است: كسب و كار در گوگل با فیسبوك متفاوت می باشد و ما به رضایت كاربر و حریم خصوصی وی احترام می گذاریم.
گوگل شركتی وسیع با رقبای بسیار است و به اطلاعات كاربران دسترسی دارد، البته كاربران اینترنت هم از فروش اطلاعات خود آگاه هستند و نگران این مورد هستند كه شركت های بزرگی مانند گوگل، فیسبوك و توییتر كدامیك از اطلاعات آنان را می فروشند.1397/03/30
14:13:34
5.0 / 5
4764
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است