بازی لیزر تگ در ایران

بازدید دبیر شورای عالی فضای مجازی از بزرگ ترین دیتاسنتر كشور

بازدید دبیر شورای عالی فضای مجازی از بزرگ ترین دیتاسنتر كشور لیزر تگ: دبیر شورای عالی فضای مجازی در راس هیاتی، از دیتا سنتر ملی آسیاتك در برج میلاد تهران بازدید نمود.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام شركت آسیاتك، ابوالحسن فیروز آبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی به منظور بررسی دقیق شرایط میزبانی از داده های پیام رسان های داخلی، از دیتا سنتر ملی آسیاتك بازدید كرد.

وی طی این بازدید اظهار داشت: با عنایت به اینكه آسیاتك میزبان پیام رسان های داخلی كشور در مركز میلاد برج تهران است، بررسی و حصول اطمینان از شرایط این میزبانی دارای اهمیت بسیاری است.
فیروزآبادی با تشكر از زیرساخت ها و ظرفیت های بسیار مناسب بوجود آمده توسط آسیاتك اضافه كرد: دیتا سنتر آسیاتك در شرایطی قرار دارد كه پیام رسان های جدیدی كه تازه به مجموعه پیام رسان های داخلی كشور اضافه شدند هم می توانند با اطمینان خاطر، میزبانی داده های خویش را به آسیاتك بسپارند.

دبیر شورای عالی فضای مجازی در ادامه بیان كرد: دنیا با استفاده از ابزارهای فضای مجازی تكنولوژی محور، در مرحله تحول تمدنی قرار دارد و بر مبنای نظر مقام معظم رهبری كه نگاه توسعه ای به فضای مجازی دارند، بی گمان تامین زیرساخت ها، شبكه و امنیت داده ها در فضای مجازی دارای اهمیتی خاص برای كشور است.
وی در انتها این بازدید خاطرنشان كرد: دستاوردهای ارزشمندی در استفاده از پیام رسان های داخلی نهفته است و به علت اینكه مردم بازیگران اصلی فضای مجازی می باشند، با همراهی مردم و استفاده از زیرساخت های تخصصی مناسب به دست جوانان لایق كشور، می توان به استفاده حداكثری از مزایای این طرح پرارزش ملی دست یافت.

1397/02/04
16:13:17
5.0 / 5
4559
تگهای خبر: فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است